Jdi na obsah Jdi na menu
 


vzestup

 

Každý člověk se narodil do současnosti s určitým záměrem.

Není tajemstvím, že jsem pokračovateli dávných minulých životů a naše mise není jednoduchá. Nikdo neví kam směřujeme, jaký to má vše důvod, protože Vesmírný celek je obrovský a existuje v něm nespočet různých životních forem. Všechny tyto životní formy pracují pro celistvý vesmírný komplex tak, aby vše zapadalo do precizního řádu, který vše drží pohromadě.

Životní formy dostaly pro svůj úkol určitou část z celého komplexu ke svému přežití a tvoření. Člověku byla „přidělena“ Planeta Země, která se stala jeho domovem. I když je tato Planeta v porovnání s ostatními malá, nese v sobě neuvěřitelné dary pro člověka.

Když se psal rok 2012, nastala fáze vzestupu. Každý člověk měl šanci se sebou něco udělat a tím vytvořit lepší podmínky pro život, jak pro sebe, tak i pro budoucí pokolení. Jenže nepochopil energii VZESTUPU a vysvětlil si to po svém.

 

VZESTUP je změna myšlení, je to aktivace lásky v srdci, která je vázaná na sluneční energii. Proto jsem velmi často psala, že každý člověk by měl začít nejprve u sebe a to UVĚDOMĚNÍM si sám sebe.

Všichni se podílíme na tom, co se okolo nás děje, a všichni máme stejnou šanci to změnit.

Mnozí vědci naznačují, že je již příliš pozdě na záchranu, příliš pozdě na navrácení se k Lásce a Bohu. Já říkám že; „ NIKDY NENÍ POZDĚ“, dokud bude jeden jediný člověk na Planetě, vždy je naděje na změnu.

 

Nejsme v tom sami, Nejsme necháni napospas těm, kteří se neustále snaží vše bortit a ničit. Jsou s námi další mimozemské entity, Andělé a další světelné Bytosti. Pomáhat se nám snaží i přírodní entity, které ztrácí svůj zelený domov.

 

Na každém kroku vidíme znamení, kdy se s námi spojují, kdy navazují kontakt, ale člověk je zaslepený svým vlastním problémem o přežití. Jenže dnes už to není o přežití, skoro všichni mají plná břich a stále jim to nestačí.

 

Všímejte si znameních na obloze, pouhým pohledem se dají přehlédnout, ale když budete oblohu fotit a pak si foto na počítači přiblížíte, ukáže se vám něco co vás zaskočí. Samozřejmě ne pokaždé, ale často. Zjistíte, že nad námi jsou mimozemské flotily, které nás hlídají a zabraňují vypuknutí války a jiných ničivých událostí. Ne všichni jsou negativní, jak nás straší NASA, která před námi tají to, že se v podstatě s těmito mírumilovnými Bytostmi potýkají a vedou s nimi tichou Válku.

 

Do tohoto dění nemůže obyčejný člověk zasáhnout, ale co může udělat je to, že probudí vědomě v sobě Světlo lásky. Láska je silně vyzařující energie jemno hmotného vlnění, které zachytí, ti, kteří jsou na toto vlnění napojeni. To znamená Andělé, Duchovní pomocníci i strážci Planety Země. Čím více budeme tuto energii vysílat, tím více se bude uzdravovat naše Země a nemocné lidstvo.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář