Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smysl života a naše Vyšší Já

   Možná, že se trápíš myšlenkou nad smyslem života. Hledáš nitky pravd a snažíš se je pospojovat tak, abys porozuměl. Dokud neporozumíš, ztrácí tvůj život smysl. Jsi člověk zvídavý a plný touhy po hlubším poznání. Všude okolo tebe se odvíjí děje lidských osudů a ty nechápeš souvislosti, vidíš pouze „Dobro a nebo Zlo.“ Možná tě to trápí, nebo jsi vzdal své hledání.

  Smysl Života pro člověka je velmi důležitý, protože člověk ho ho vnímá jako motor.  ŽIVOT sám však má tolik větví a cest, že pospojovat je dohromady podle božích zákonů je pro člověka zcela nemožné. Proto je důležité najít v sobě priority, a ty vyživovat pozitivní energií.. 

  Život začíná zrozením a končí smrtí. To je neměnné a jediné dokonale pravdivé. To, co se odehrává mezi tím, je pouze hra naší mysli, té mysli, kterou se projevuje naše Duše. Projevuje se proto, aby došla k sebeuvědomění, bez projevu by nebyla ničím, byla by ponořená sama v sobě v neuvědomění.

  Ztrácíme hodně drahocenného času marnostmi, které nemůžeme vyřešit a přitom v sobě neseme program neskutečné síly a dokonalosti. Toto sílu dokážeme zaktivovat pouze v ohrožení vlastního života, v pudu sebezáchovy prozřeme a stáváme se Něčím, co jsme v sobě doposud nepoznali.

 

  Lidský čas je nekonečná boží linie, která proudí do závratných hlubin vesmírného času a je schopná se z těchto hlubin navrátit zpět do současnosti. V této linii prožíváme zrození i smrt, pády i vzestupy, ale nikdy nemůžeme pochopit, nebo spíše nám není dovoleno do tohoto systému proniknout a najít v něm smysl lidského života. Co však můžeme najít a uchopit je Láska.

 

  Jednotlivé úseky vývoje života v linii času Vesmíru, mají svá pravidla a zákony, které se nedají obejít. Každá etapa končí naprostou zkázou člověka, aby se dala nová šance pro lepší a dokonalejší podmínky pro novou existenci.

1a2350f863125ec2fde1ef4ea7279c43.jpg

  Planeta Země je jednou z mnoha, která je stvořená pro tyto vzestupné účely. V každé etapě, lidstvo prožívá svůj Osud, a je mu umožněno zdokonalování celkového Vědomí lidstva. To neznamená, že bude procházet bolestí a trápením, válkami a bídou. Byla nám dána svobodná vůle a s tou dokážeme vytvářet podmínky pro svůj život. To, že se dnes potýkáme se zlobou je pouze tím, že jsme se jako lidstvo odklonili od Stvořitele, selhali jsme a pohrdáme boží přítomností.

  I přes naše chování je boží Přítomnost stále v nás a stačí jen prozřít, a ocitneme se v jiném světě, skutečném světě světla a možností, které jsou nyní před námi ukryté. Nejprve je nutné najít v sobě skrytou sílu a posílit energetická centra, která jsou v přímém spojení s vlastním vyšším Já. Skrze toto já, můžete komunikovat s vyššími světelnými Bytostmi.

6e31e1c13eccc602d7c86320cd5eec1d.jpg  Mnoho lidí si hraje se svým vyšším Já Jsem, ale nezná jádro. Nestačí pouze říkat ; „ Já jsem ta Láska, Já jsem to zdraví,“ je třeba se se svým vyšším já naprosto ztotožnit a vytvořit spojení na vyšší vibrační frekvenci. Já, má odlišný výklad o toho, co se prezentuje a Jsem, také. Toto je nutné poznat.

  Ty, kteří chtějí poznat smysl lidských cest, zvu na naše společné setkání, které se uskuteční 8.9.2018

Poznánku přilkádám

Každý člověk má v sobě něco, co ho dokáže vést Světlem. Je třeba se nebát vstoupit do nových energií, které jsou jako pohlazení a přináší rozšířené vědomí.

22cdec18d878af1e89610a1e994b9fb2.jpg

Jsme jako motýli, kteří prochází neskutečnou proměnou, aby mohli ukázat světu na obdiv svá křehká a nádherná křídla. My jsme stejní, procházíme proměnami a z nevědomosti se můžeme dostat do prozření.

vyssi-ja.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář