Jdi na obsah Jdi na menu
 


STRÁNKA PRO VAŠE OTÁZKY, PŘÍSPĚVKY I KRITIKU

Děkuji za váš příspěvek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anička

(Korlatce, 12. 3. 2018 16:52)

Ano, dnes je na světě tolik negace, že to zdravý rozum nechápe. Problém však není v tom co se stalo se světem, problém je v tom, jak se lidé staví, k této proměně a zda se jí vůbec chtějí zabývat. Jedinec nic nespasí, ale pokud se všichni ti, kteří mají moudrost v srdci spojí, tak pak se může vše obrátit k lepšímu. Proto opět otevírám semináře, protože to nebude jen o povídání, ale také o práci a pomoci. Každý má možnost se zapojit a udělat pro tento svět to nejlepší. Vždy je šance na změnu, naděje umírá poslední, ale jakmile to necháme, svět přestane být světem tak, jak ho známe.

Vše naruby a špatně

(korlatka, 12. 3. 2018 16:32)

Aničko, co je dnes ještě "normální"..?.. "kovové" slunce?, gayové a lesby?. oplzlý a zvrácený pornoprůmysl? ,nezájem rodičů o děti a jejich problémy?..honba za penězi?.., omluva všeho?, žádné hranice, žádná úcta, vše dovoleno bez hranic?...kam to spějeme?.. mám pocit, že už ani příroda nemá chuť s námi bojovat, je vyčerpaná, bez energie... kde je oboustranná radost?... kdysi mě stromy i příroda nabíjely energii - dnes cítím bolest, prázdno, nechutˇ... je mně smutno..:-(

Anička

(Kamilce, 26. 2. 2018 10:33)

Kamilko, to se nedá takhle rozepisovat, nepochopila bys to, je to na dlouhé povídání. A hlavně, nemůžu vše zveřejnit.

Naklonované děti

(Kamila, 24. 2. 2018 16:20)

Milá Aničko, mohla by si napsat bližší informace o naklonovaných dětech z umělého oplodnění? V čem se liší povahově, inteligenčně i jak se liší fyzicky? Zajímalo by mě,jestli to jejich matky poznají, že jsou jiné? Jestli mají třeba jiné složení krve a vnitřní strukturu, tak to musí být pod rengenem vidět, co na to lékaři? Děkuji, Kamila

Aničce

(Kamila, 23. 2. 2018 16:38)

Děkuji Aničko

Anička

(Kamilce, 23. 2. 2018 12:58)

Kamilko, vše je jen a jen vymývání mozků a chaos, je to proto, aby lidé nedokázali rozlišit pravdu od lži. Proto vždy píši, pravda je to, co máš uvnitř svého srdce. Oni nejsou lidská rasa a tak se po smrti navrátí do své úrovně.

Reptiliáni

(Kamila, 23. 2. 2018 12:48)

Děkuji moc Aničko, hodně se mi objasnilo. Jedné věci ale stále úplně nerozumím, v případě např. toho Davida Ickeho, patří do rasy reptiliánů, proč prezentuje tolik videí a informací a různých velkých besed, kde toho hodně odhaluje? Pokud to není případ jako Jackson, že to prokoukl a teď proti reptiliánům bojuje, což asi není, co těmito informacemi, které jsou proti nim, sledují? Ptám se na to proto, protože na internetu je toho kvanta, spousta konspiračních teorií, spousta odhalujících informací o tom, co se tu děje a nemyslím jenom od Ickeho, ale elitě to nevadí, takže předpokládám, že je za tím nějaký záměr a možná i všechny tyto konspirace a odhalení jsou nepravdivé informace, ale můžu to špatně chápat. Co za tím je? Ještě by mě zajímalo, co se po smrti stane s duší těchto naklonovaných lidí? Děkuji moc, Kamila

Anička

(Kamilce, 23. 2. 2018 11:27)

Milá Kamilko, vládnoucí klany jsou Reptiliány po krevní linii, umělci herci prochází temným reptiliánským rituálem, kde je jim změněna DNA. Co se týká Jaksona, ten podstoupil temný rituál, aniž by si uvědomil následky, když to prokoukl, snažil se odklonit na cestu světla, ale symboly, které měl pod kůží neustále pracovali a proto měl problémy. Reptiliáni ho potřebovali zničit, protože nechtěli, aby se to dostalo na veřejnost, on to všechno chtěl zveřejnit na jeho posledním koncertě, proto ho odstranily. Nezemřel injekcí a předávkováním, ale zemřel laserovým smrtelným paprskem vystřeleným na dálku. Vše bylo nahráno tak, aby to byla nehoda.
Chci jen říci, že všichni ti, kteří jsou pohádkově bohatí to nemají zadarmo a nevydělají si na to prací, jejich bohatství je jim přiděleno za temný rituál. Jsou součástí reptiliánské tedy plazí rasy a přes média, filmy, koncerty atd, působí na mladé lidí.

Reptiliáni

(Kamila, 23. 2. 2018 9:45)

Krásný den Aničko,

mám otázky k reptiliánům a k Tvému poslednímu článku, ty významné osobnosti, které máš v článku a spoustu jiných, to byli původně normální lidé, kteří se nechali naklonovat nebo mají reptiliáni ještě jiný způsob, kdy si dokáží vyrobit lidskou kůži?
Překvapil mě Michael Jackson, jak to s ním je? Myslela jsem, že byl zabit, protože stál na straně lidstva a hodně mluvil, ale podle té fotky byl reptiliánem. Taky David Icke, má spoustu videí na youtube, kde mluví a prozrazuje spoustu temných a zlých věcí o tomto světě, elitě a mimozemšťanech a přitom je to taky reptilián. Nevěřím všemu, co na youtube vidím a často přemýšlím, jak je možné, že když si elita a mimozemské bytosti všechno hlídají, že nechávají na internetu takové informace, teď jsem se přesvědčila, že i toto, v podstatě všechny ty informace, co jsou o nich zveřejňované, je od nich nějaký úmyslný a lstivý záměr, je to tak?
Děkuji za odpoveď, Kamila

Rychlá odpověď

Poděkování

(Kamila, 19. 2. 2018 17:02)

Milá Aničko, i já přidávám velké poděkování.

Poděkování

(Jana, 19. 2. 2018 12:29)

Děkuji Aničko, že jsi opět otevřela stránky a předáváš nám tak cenné informace.