Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změny v čase

 

Žijeme v pásmu, kde by se měla střídat čtyři roční období.Je to důležité nejen pro přírodu, ale i pro lidský organismus. Každé období má svůj význam a přináší u člověka nejen změny v psychice, ale také nové energie, které jsou naše baterie.

  V současnosti jsme však svědky velké proměny počasí a to nejen v naší Zemi, ale po celém Světě. Hovoří se o globálním oteplování, které přináší tornáda, hurikány, vlny tsunami, zemětřesení a další pohromy.

  Není tajemstvím, že tyto změny nejsou přirozené, ale jsou tvořeny člověkem, který sestrojil takové přístroje, které dokáží naprosto zničit celou atmosféru, a počasí? To je jen malým úkazem této síly. Všichni Tušíte, že mám na mysli HARP, ale o něm se nechci rozepisovat, protože o něm jsem napsala již dost článků. Chtěla bych poukázat na nebezpečí pro člověka, které ze změny počasí pro něho vyplývá.

   Počasí se začalo dělit na dvě části, buď je horko a nebo zima. Nelze si však užít nic, protože pokud je jaro léto, počasí je stále stejné a když náhodou přijdou horka, vydrží jen několik dní a ihned se ochladí. Když je zimní období je to stejné, bez mrazu jen lezavá zima a když náhodou sníh ihned roztaje. Několik dní je kalamita, kdy umírají při bouračkách lidé a pak zase to neslaná nemastná lezavá zima.

   Když jsem byla mladá, bylo to jiné, jaro bylo jarem, kdy se probouzela příroda, všude bylo slyšet štebetání mláďat, kuřátka, housátka, kachňata, kůzlata to všechno byl symbol jara, petrklíče, podléšky, sněženky, sasanky, fialky; všude to krásně vonělo a člověk dostával do žil novou a nádhernou energii, která každého člověka probouzela ze zimního spánku.

  Léto bylo létem, kdy sluníčko svítilo zlatě, ne bíle jako neon jako je to dnes, teplota byla ustálená a mohli jsme se koupat v řekách rybnících, ovoce bylo nadosah, nemuselo se za každou cenu kupovat, protože všude byly sady a přístupné, nikdo nikoho nehonil a nic mu nezakazoval. Rostlo nespočet bylin a nejvíce heřmánku, prostě to bylo léto jak má být. Lidé se nebáli opalovat, že by dostali rakovinu kůže, vše bylo tak nějak pohádkové a přesto skutečné.

  Podzim byl plný plískanic a deště, svážela se řípa cukrovka, sklízely se brambory a v podstatě veškerá úroda, pálila se slivovice a nikdo nikoho neudával nebyly žádné pokuty. Chodilo se na houby a bylo dobře.

  No a máme tu zimu, která byla plná sněhu, někdy po kolena a tento sníh neroztával protože byl mráz, jaké děti jsem denně bruslily na rybníku, sáňkovali a užívali si zimních radovánek celou zimu až do jara. Ženy se scházely večer při draní peří, byly zabíjačky a lidé k sobě měli hodně blízko.

   Toto vše je pryč, nic z toho nezbylo, ani počasí, ani ta pohádková pohoda, energie, zkrátka vůbec nic. Proč se to tak změnilo?

  Je to úcelové, když se podíváme okolo sebe, nevidíme zdravé lidi, ale vidíme pouze stíny z těchto zdravých lidí, nevidíme pohodu v lidských tvářích, ale starost a strach, úmyslne se vše degeneruje, a mění, ať jsou to velikonoce, vánoce, které jsou pro člověka symbolem Lásky, nic není takové jaké to bylo. |je to horší, přímo děsivé. Přijímají se manýry ze západu, které nám nejsou přirozené a lidé z naší Země ztrácí identitu. Ženy zapomínají říkat ne, a v podstatě to ani neumí. Rodina přestala být důležitá, děti se dělají na objednávku, příroda se ničí a Planeta pláče. Koho to však zajímá? Nikoho, hlavně, že dnešní lidé mají plné žaludky a své vlastní pohodlí, ostatní je jim ukradené, ať se starají ti druzí; proč já. Zvířata se stali věcmi, a je s nimi podle toho nakládáno. Děti nepatří rodičům, ale státu, denně se nám vymývají mozky různými reklamami, politickým děním, které je stejně zmanipulované, mizí dělnická řemesla a každý by nejraději seděl jen u počítače, Jídlo máme otrávené stejně tak jako vodu, lidé jsou nacpaní léky a různými potravinovými doplňky, Počasí nám sílu spíše ubírá než dává, všude plno stresu a nepohodlí, nikdo se o nikoho nezajímá, dobré zaměstnání je dnes přepychem, vládnou nám komedianti a psychopati, mám pokračovat dál?  Myslím, že nemusím , všichni víte o čem mluvím.

   Vše krásné je pryč, a nebojím se říci, že nenávratně. V roce 2016 byla doslova otevřena brána pekla a byl vykonán největší veřejný satanský rituál, kdy se otevřelo podsvětí. Jen málo lidí si toto ale uvědomí a přitom to všichni měli na očích.

  Co ke všemu dodat, jen to, aby lidé probouzeli Lásku, aby se nebáli vzepřít tomu, co je jim nepříjemné a nepřirozené, aby se nebáli říkat a žít pravdu, je potřeba všem, kterým záleží na životě nejen svém, ale i ostatních, abychom se všichni semkli, abychom se vyhledávali a šířili Lásku s dobrým slovem. Aby ti co jsou zatím v nejistotě došli k informacím, které jim dokáží otevřít oči. Je mnoho lidí zaslepených, tápajících ale všichni ti, hledají svou světelnou cestu a všem těm je třeba podat pomocnou ruku.

397288a4a326a6b2618b34ccde0df3f9.jpg

drk04.jpg