Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahrada naší Duše

 

Hluboko v nás je zahrada naší Duše. Je to místo, kde sídlí pravda, láska, moudrost a krása. Nelze určit kde místo v nás leží, ale každý člověk ho může kdykoli vědomě navštěvovat. Jeho zahrada na něho prozradí vše, prozradí jeho bolest radost, smutek i agresi.

Pokud chce člověk začít svou zahradu Duše navštěvovat, nemůže jít do ní poprvé sám, musí být veden zkušeným mistrem, musí mu být vysvětleno, jakým způsobem do zahrady vcházet a jak z ní vycházet, a co očekávat. Musí se doslova naučit v ní číst a pak bude rozumět sobě jako nikdy.

Když píši o zahradě, mám na mysli doopravdy zahradu se vším všudy. Vše co v ní člověk najde a uvidí má svůj hluboky význam. V této zahradě se může setkávat i se svými nebeskými ochránci i Anděly strážnými. V této zahradě s nimi může komunikovat a pokládat jakékoli otázky a vždy na ně dostane odpověď.

Může se stát, že jeho vlastní mysl ho začne brzdit, začne mu našeptávat pochybnosti a právě proto, ho nejprve musí vést Mistr, aby člověk dokázal svou mysl ignorovat a přijímat pouze hlas svých světelných poslů.

Lidé si neuvědomují své ohromující schopnosti a možnosti. Neustále hledají jak být duchovní, jak jít nějakou cestou, ale kam chtějí jít, za hory doly? Do jiného státu, do vesmíru? Kam.

Vše mají v sobě. Lidská Duše a její jádro nesou nekonečné možnosti, a není potřeba žádných meditací, nebo duchovních cvičení, pokud cvičení, pouze energetické jako je například

Čchi Kung, jinak nic nemá význam.

Vše máme uložené ve svém podvědomí. Vědomí, Podvědomí, i Nadvědomí, jsou stavy, které na sobě nejsou závislé, ale spolupracijí spolu. Pokud je člověku ukázáno jak s nimi pracovat, pak dojde k probuzení. Ne k Osvícení, ale k Probuzení. Osvícení je satanské, Probuzení je božské.

Lidé jsou zmanipulováni satanskými silami a vše, co se propaguje ve jménu Satana, to se překrývá božím slovem, aby to nikdo neprohlédl. V Bohu je však jednoduchost, není třeba žádná prezentace a doporučování, člověk musí přijít sám na to, zda se chce Probudit a pokud ano, boží Vědomí ho vždy dovede k těm, kteří mu ukáží směr. Satanisti mají v současnosti sílu, protože dokáží lidi klamat nadějí na lepší zítřky, Bůh toto nedělá, Bůh nenabízí, Bůh dává jen možnosti, sílu a lásku.

Pokud se zaměříme na to, co dnešní svět stále přijímá, zjistíme, že je to nejvíce síla a víra v Ježíše Krista. Ale to, co se nabízí je jen falešná hra klamu. Ve jménu Krista se dělají zvěrstva, stejně tak, jako ve jménu Boha. Máte pocit, že by Bůh vyžadoval Oběti? Že by Ježíš toužil po uctívání a klanění se mu? Ne, to jen satanistická energie takto klame, a lidé se lapí do sítí, aniž by věděli kam se to vlastně řítí.

Proto píši o zahradě každého člověka, protože tato zahrada je přístupná, očekává, že do ní vstoupíte a dojdete poznání.

Mnoho lidí jsem do jejich zahrady vedla a byl to pro ně ohromný zážitek, neustále se tam vraceli, stejně tak když jsem je zavedla do andělského chrámu, kde je krystal života.

Proč se lidé bojí techto cest? Proč nevěří v zázraky, které v sobě mají? Je to tím, že jsou převálcovány tmavými stíny téhle doby, tmavými stíny zastrašujících zpráv o dění ve světě, které v mnoha směrech jsou nepravdivé a zcestné, ne však všechny, a to je třeba rozlišit.

Když se budete sami hledat ve svém těle, nenajdete se, nejste žádným kouskem vašeho těla, pouze si můžete uvědomovat v hlavě vaši mysl, ale co je to mysl? Není to hmota, není to nic, co by jste dokázali uchopit. To je na tom právě tak dokonalé, že nejste tělo a nejste mysl. Mysl je jen prostředník který pomáhá Duši se projevit reagovat, ale nic víc, mysl nepřemýšlí, jedná impulzivně, mysl klame. Mezi myslí a Duší je mnoho úrovní, které spolupracují a skrze tyto úrovně dokážeme najít vždy to správné, pro sebe. Někdo má ale tyto úrovně oslabené a pak spolupráce dokonalosti vázne, tito lidé mají v hlavě zmatek a neví co je dobré a co zlé, oddělují se od Boha a padají do tmy.

V každém člověku jde rozsvítit Světlo, v každém i když si nese trauma, i když život pro něho přestal mít cenu. Nelze to však dělat násilím, to nelze, vždy musí člověk chtít, musí v sobě probudit tu poslední jiskru síly, aby se mohl vydat do probuzení. Pokud překročí určitou hranici, tak zjistí jak je vše krásné a dokonalé, a to, co se děje okolo něho je něco, s čím nechce nic mít. Přijme to jako součást, která k tomuto světu patří, ale nepřijme to do své životné energie.

Lidé se ale nechtějí otevírat v současnosti je to problém, mají ve své mysli vir, který napadá mozkové buňky a kapacita mozku je pak omezující a Oni jsou lapeni v něčem, čemu pořádně ani nerozumí, jen se bojí bojí a bojí. Strach je natolik ovládne, že se stávají poslušnými ovečkami a myslí si, že toto je jejich svoboda, že toto je jejich plnohodnotný život.

Je mi líto takto lapených lidí, o to větší radost mám, když je dovedu k probuzzení a vidím jejich udivený výraz z toho, jak mohli být tak slepí.

Nechci zde rozepisovat vše s čím pracuji, nechci se prezentovat, protože pokud mě člověk potřebuje, vždy si ke mě cestu najde.

Tento článek je jen informací o tom jak jsme jako lidé úžasní a jaké ukryté schopnosti v sobě máme. Je nutné vědět, že nic, co je pro nás životně důležité není okolo nás, ale v nás. Je v nás poznání, boží pravda, máme v sobě ohromné dary o kterých lidé nic neví. Nejsou to dary jak vnímat a pracovat s energiemi, ale jsou to dary mnohem hlubší a důležitější. Pokud je člověk probudí nebude potřebovat nikoho, aby ho energeticky léčil nebo s ním jakkoli manipuloval.

Je třeba se zkoumat a vnímat, je třeba se přijmout a nehledat v jiných vodách, a pokud chcete hledat, hledejte jen v těch vlastních vnitřních.

587b7bb546ca58ea2f4608aed7ff3fbe.jpg

4ad6c30f88e33814691c4383701a6718.jpg