Jdi na obsah Jdi na menu
 


Voda

 

   Nikdo se nikdy nepozastaví nad darem, kterým je voda. Bereme jí jako naprostou samozřejmost, která patří k planetě Zemi a je nám k užitku. Je pro člověka naprosto samozřejmé, že otočí kohoutkem a voda teče, že na toaletě může bez problémů spláchnout, může si napustit vanu…

  Máme pocit, že voda je všude okolo nás a to se nezmění. Když slyšíme, že vody ubývá, nijak se nad tím nepozastavíme a tuto informaci přejdeme, jakoby nikdy nebyla.

  Co je to voda, jste schopní pochopit tuto vzácnou tekutinu, se kterou se plýtvá?

  Než vysvětlím podstatu vody, chci upozornit na to, že v dnešní zlé době, ztrácí voda své schopnosti a stává se pouhou neživou tekutinou, která sice poslouží lidstvu k životu, ale již neplní účel, pro který byla stvořena.

  Je velmi málo míst na planetě, kde je ještě zachován živý pramen, pokud si myslíte, že je to někde v horách, tak není, tato místa jsou dobře skrytá a hlídaná světelnými bytostmi, aby zde voda nezanikla. Jinak všude, je voda otrávená a dá se říci jedovatá, ale lidský i zvířecí organismus se tak přizpůsobil, že se dokáže s touto vodou srovnat a stejně tak i rostlinstvo. Problémem není kal, ale problémem jsou těžké kovy, antibiotika, chemické látky, odpad…

  Dostáváme se do fáze, kdy jsme naprosto slepí a neteční, všichni bez rozdílu dovolíme, aby byla voda znehodnocována, a v podstatě všichni na tom máme svou vinu. Používáme prací prášky, různé čisticí prostředky, léky, které házíme do odpadu, oleje, a nemluvě o velkých ropných haváriích, a plastech.

  Kdo z vás, když se jde sprchovat si uvědomuje, jak je voda důležitá, nebo kdo se jí rád napije místo chemických barevných limonád?

  Nechci se stát moralistou, nechci kritizovat, na to nemám právo, jen chci upozornit na to, co ztrácíme.

   Voda je zázrak, tekutý zázrak, který není samozřejmost. Je to dar. Lidské tělo je ze sedmdesáti procent voda, přemýšleli jste jaký to má všechno smysl? Přemýšleli jste, proč je pro lidské tělo tak důležitá? Určitě ne do hloubky víte, že se musíte napít, abyste neumřeli, to je vše.

  Něco vám o vodě napíšu. Voda jsou tekuté krystaly, krystaly, které ve Vesmíru mají svou pevnost a význam. Tyto krystaly vody v miniaturním měřítku můžete vidět, když voda zmrzne anebo padá sníh. Proč krystaly, no protože krystal je vodičem informací, je vodičem a úložištěm programů, má paměť. Ve Vesmíru jsou tyto krystaly velmi důležité, ale to jsem psala již v několika předchozích článcích. Krystaly ve Vesmíru jsou obrovské i miniaturní, vytváří křižovatky informačních sítí, a zde na zemi je máme ve formě tekuté, tedy vody a v podzemí ve formě pevné tedy krystalů, ze kterých se dělají šperky. Stejně tak, jako pevné krystaly tak i tekuté krystaly jsou vodičem informací a programů. Tyto programy nesou to, čemu říkáme život, a je jedno v jaké formě je. Voda napájí buňky, předává jim informace z nejvyššího zdroje Stvoření, bez těchto informací by se lidské tělo nefungovalo. Jenže v současné době tím, že je, voda mrtvá jsou informace slabé, a těla se stávají nezdravými a nemocnými. Nedokáží se ubránit degeneračním změnám, ať už je to rakovina či jiné fyzické i mentální postižení. Programy vody jsou narušeny a pomalu vědomě elitou rušeny. Když se ve vodě vyskytnou různé jedy, začne boj, molekuly vody se brání a snaží se ochránit svou podstatu, ale tento boj není v jejich moci vyhrát.

   Víte o tom, že Voda je živá bytost, že dokáže plakat, smát se a radovat, že dokáže zpívat?

Víte, že dokáže inteligentně reagovat na lidská slova, na hudbu a jiné zvuky? Víte o tom, že je schopná přijmout váš osobní program a ten aktivovat ve vašem těle?

  Hodně lidí hledá zázraky a touží po nich, ale když má jeden obrovský zázrak před sebou tak ho vůbec nevidí.

  Není vhodné pít vodu, kterou neznáte, kterou vám podá nepřítel, nebo ti, kteří si říkají osvícení. Oni dobře vědí jak s vodou pracovat a tak vám mohou do těla naprogramovat cokoli. Já vím, že si nyní říkáte co tedy pít? Kde vzít tu živou a zdravou vodu. Nemusíte mít žádné filtry, protože ani ty vodu nezbaví škodlivin, je to je výdělek peněz, ale můžete si udělat svou vodu, čistou a oživenou, můžete si jí naprogramovat a používat. Jak? Stačí, když si natočíte do lahve vodu z vodovodu a dáte ji na noc do mrazáku. Ráno ji dejte rozmrznout, a když budete jemně lahví pohybovat, uvidíte na dně kal. Jsou to sraženiny chemických látek ve vodě, nechte vodu usadit a slijte si jí do skleněného džbánku a kal vylijte. Tato voda je živá, zmrazením se nastartovala nová molekulová struktura vody, a pokud jí nerozbijete nadávkami nebo křikem, pak máte vodu k programování. Vše co do vody pronesete, to vytvoří programové vzorce, když řeknete do vody třikrát, miluji tě, nebo láska, modlitbu, nebo slova jako; „ tato voda je vodou silné léčivé energie, která uzdraví můj nemocný žaludek“, atd. Můžete si jí naprogramovat, jak chcete, ale samozřejmě to nestačí jednou, musíte tuto vodu pít stále, protože vaše tělo je zaneseno toxiny a tato voda je nejprve začne vyplavovat a tělo čistit. Pak do čistých buněk zanese program. Mám s tím osobní úžasnou zkušenost. Tato živá voda mi moc pomáhá a moje tělo, i když má hodně za sebou je stále aktivní a není nemocné.

  Někoho to může za čas omrzet a začne si myslet, že je to k ničemu, ale právě o tom člověk je, nic nedotáhne do konce a ničemu nevěří. Jakmile to není hned, tak ho to nebaví. Myslím si ale, že než pít ten hnus z vodovodu, tak takto oživená voda je velký přínos.

  Můžete si z tohoto programování udělat každodenní večerní rituál a ráno vodu vypít. Pokud to takto chcete dělat, tak jednu radu; celý program, který do vody třikrát až pětkrát řeknete, si napište na papír a dejte ten papír na noc pod džbán, i toto dokáže voda vstřebat. Program neměňte, pokud bude pro léčení, vytvořte si jeden silný a stále každou živou vodu jím programujte. Pokud ale chcete pouze všeobecný program, tak nejlepší je LÁSKA, ZDRAVÍ, BOŽÍ BLAŽENOST.

  Je na vás jak se k těmto informacím o vodě postavíte, v každém případě je třeba se nad plýtváním vody zamyslet, ne kvůli penězům, které za vodu dáváte, ale kvůli tomu, že voda je dar boží a je velkým zázrakem života. Nikdo nikomu nemá právo vodu znečišťovat a jakýmkoli způsobem trávit. Pokud to dělá, vědomě předčasně bere životy všem živým tvorům, včetně lidí.

 Vodu je třeba chránit, jako svůj život anebo své oči.

0b1c97bb52342dfb1cfba5536be028cd.jpg

8d072a275fdea51caaf11d03cd8984bf.jpg2ec6c8dba39c859e84c799679cb4a8c7.jpgf8949c599363d1106f4eda47800ea2f2.jpg