Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ženy k zamyšlení

 

     S každým novým dnem se posouváme stále více do nevědomí. Nemám tím na mysli;  to Nevědomí, které člověk ztrácí svým stylem života, ale mám na mysli mnohem závažnější věc.

   Člověk se snaží získat odpovědi na otázky, zda existují mimozemské rasy a zda jsou s námi ve spojení.  Chtěla bych objasnit jeden směr, který je vytvořen pro zánik člověka, a opět jen člověk to může změnit.

   Stalo se velkou samozřejmostí, že se dnes děti rodí ze zkumavek, je to určitá jistota pro ženy, které nemohou mít děti, je to jistota pro ženské i mužské páry. Zdá se to jako velká pomoc ke splnění velkého snu – mít dítě. Nikdo se nad tím nepozastavuje, nikdo v tom nehledá nic špatného, naopak je to bráno jako velká pomoc.

   To, co se za tím skrývá, je však silně utajováno, a proto je nutné vyprodukovat takových dětí co nejvíce než se pravda dostane napovrch.

   Pomoc matkám k těhotenství, je to dobře promyšlená lež, která nese nebezpečí pro celé lidstvo.

   Problém je v tom, že lidstvo je geneticky upravováno, kříženo aby byla vytvořena nová lidská rasa, která bude z poloviny lidská a z poloviny mimozemská.

   Když se takto naklonuje lidská rasa, vyhyne tím andělské lidstvo, které nese Světlo.

   V současnosti je takových klonů mezi populací velmi mnoho, největší hustota těchto klonů je mezi umělci, tím, že se nechají naklonovat, tím si zabezpečí nesmírný majetek, který je jim dán k dispozici.

  Pokud se klonují již narození jedinci a to v jakémkoli věku, infikují se (tak tomu říkám) bílkovinnou substancí, která pochází z mimozemské rasy ještěrů a tato substance mění v lidském těle DNA.

   Mnoho všímavých lidí vnímá, jak se mnohým umělcům, nebo státním představitelům během rozhovoru mění zornice do úzké ještěří štěrbiny. Je také vidno, že těchto klonů přibývá závratnou rychlostí.

   Pokud žena otěhotní ze zkumavky, je zárodek před vložením naklonován.  Ženy děti porodí, ale tyto děti jim v podstatě nepatří. Vím, že je to děsivé, ale je to reálná pravda, která se zakrývá pozlátkem pomoci.  Myslíme si, jak je úžasné že se takto mohou narodit děti, ale neuvědomujeme si následky. I z tohoto důvodu se začaly upřednostňovat ženské i mužské páry, které si tímto způsobem pořizují děti.  Nikdo nepřemýšlí nad důsledkem, protože tyto zvrhlé páry jsou dobrými chůvami pro takové děti a proto je státy podporují. 

   Všimněte si, jak se posledních několik let rodí normálním párům postižené děti, je jedno jestli mají autismus nebo cokoli jiného, ale hrozivé je, že pokud se budou takové děti rodit stále více, tak se ženy budou přiklánět k umělému oplodnění, kde jim dají možnost si dítě vybrat na míru. Říká se tomu pokrok. Jenže on to pokrok není, je to jen velice důmyslný podvod jak zdegenerovat a přetvořit lidstvo.

   Andělé se shlukují a jsou ve spojení se světelnými rasami ve Vesmíru, které se snaží odvrátit zkázu. Pokud však zde něčemu zabrání, okamžitě je to přebito tím, že rasa Ještěrů vypustí na Zem bakterie a viry, a lidstvo čelí epidemii, se kterou si neví rady. Toto je nekonečný běh, který nepřináší moc ovoce, protože člověk se světelnými Bytostmi přestal spolupracovat a obrací se k výhodám, které mu nabízí Temnota. Proto stále píši, že Naděje je Tichá, protože Ona je, ale je to jen na nás jestli jí probudíme.

   Planeta Země se stává přeplněnou, ztrácí stabilitu, a začíná se bouřit. Nedokáže unést veškerou zátěž, která na ní je. Na povrchu žijí lidé a pod povrchem mimozemští vetřelci. Ale dá se jim říkat vetřelci, když zde žijí několik tisíců let?

  Možná, že k nám už patří jako součást života na Zemi. Je však výhodou že jsou pod zemí, protože oni nemohou na slunce, jejich biologická struktura není přizpůsobená slunečním paprskům. A již toto napovídá, proč se lidstvo klonuje, je to pro přeměnu jednoho života v druhý, odolnější.

   Myslím si, že toto nikdo nechce, nikdo nechce být klonem, ale dokud ženy budou přistupovat na oplodnění ze zkumavky, tak toho moc nezměníme.

   Dalším problémem je očkování, které se stalo povinností. Paradox je, že dětem ze zkumavky se vstřikuje odlišná vakcína, i když je pod stejným názvem než dětem, které se narodí normálním párům. Děti, které se rodí přirozeně, nejsou pro plánovanou společnost přínosem, a proto se očkují agresivními látkami, které působí na jejich mozkové buňky. Dětem ze zkumavky není třeba Mozkové buňky narušovat, jejich vývoj půjde podle plánu.

   Andělé si chrání světelného člověka, ale nemohou zasahovat do klonovaných dětí, kterých přibývá rychlostí blesku.

   Ocitáme se v bodě, rozhodnutí, a je na nás, jakým způsobem najdeme opět své Světlo.

vystrizek.png