Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naděje v nás

 

 Tichá Naděje.

Tichá naděje je uvnitř každého člověka i okolo něho. Je však třeba jí naslouchat a pustit na svobodu. Máme ji uvězněnou svým strachem, a proto se náš svět odvíjí tak, jak se odvíjí. Přitom je vůkol všude tolik krásných lidí i přírodních divů. Nemám nyní na mysli fyzickou krásu, ale tu duševní, vnitřní, tu, která dokáže otevřít uzavřená a bolavá srdce.

   Naděje je motor, který musí existovat, jinak by člověk ztratil smysl života, ztratil by sny i přání.

   Jsme stvořeni světelnou substancí z prvotního Vědomí Bytí. Toto Vědomí je všeobsažné a proto i lidská Bytost v sobě nese boží kód.

   Během svého lidského vývoje jsme jako lidstvo převážně používali spíše negativní energie, je to proto, že jsou jednodušší na zpracování a osobní přijetí, jsou méně náročné. Negace v podstatě tvoří sama to, co pro sebe potřebuje. Naopak Láska čeká na zpracování a využití lidskou Duší.

   Mnoho lidí propadlo největšímu klamu v celé historii lidstva a tím klamem je náboženství. Náboženství není třeba k životu, bere naději a dává klamné iluze. Naděje je čistá a průzračná jako voda z bystřin. Máme ji usazenou v každé buňce našeho lidského těla, máme ji v každém přírodním daru, je prostě všude.

  Ne nadarmo nás Zloba úmyslně odvrací od sebe samých a ničí nám přírodu, a my jen tiše přihlížíme a probouzíme strach z nejistoty.

   Je třeba okusit Světlo v sobě, aby člověk pochopil svou sílu a nádheru, kterou je, ale zapírá jí sám sebou.

   Naděje je tichá proto, aby naučila člověka zklidnit svou rozbouřenou mysl, aby ho donutila k ponoření do svých myšlenek a naučila ho rozlišovat krásu od kalu. Lidé, jsou plni kalu, mají ho v myšlenkách, mají ho na svém fyzickém těle a staly se jeho součástí. Vidíme to na lidech, kteří mění svou tvář tělo plastikami, kteří jsou ve své mysli pouze vypočítaví.

   Až svou Naději objeví, zkrásní, rozzáří se a změní pohled na život, který probíhá tak jak má, který probíhá podle vůle Stvořitele.

   Vezměte si růži, kolik krásy se v tomto obyčejném květu skrývá, pár okvětních lístků sesazených do sebe, plných vůně a barev. Když se zadíváte na tento květ, tají se vám dech nad touto dokonalostí, a vůbec si neuvědomíte, že i člověk je jako ta růže. Je sesazen dohromady, aby tvořil dokonalý celek plný barev a vůně. My jsme si však člověka zošklivili svými povahami, názory a pýchou.

   Vše v tomto světě je nádherné a dokonalé od toho nejmenšího živočicha až po nás lidské bytosti. I příroda nám ukazuje svou krásu, kterou člověk přehlíží a ničí.

  Kolikrát se ptám Proč? Co je tak mocného v nás, že dokážeme všechno jen pošpinit a zmařit? Co zbude dnešním dětem po nás, až vyrostou? Myslí se vůbec na to?

   Nechci se opět ponořit do kritiky, vidíme všichni co se děje a každý na to máme svůj osobní náhled. Velká spousta lidí je však v tomto systému nešťastná, nešťastná, že dnešní svět upřednostňuje peníze, a když je nemáš, máš prostě smůlu a skončíš pod mostem.

  Najděte v sobě Naději a naslouchejte jí, věřte jí a uvidíte, že Vesmír vás nikdy nenechá padnout, mám to vyzkoušené. Nelze však měnit nálady a názory, nestát si pevně za svým přesvědčením, takto to nefunguje. Zlo vás chce vyprovokovat, protože tento princip zná, a vy se zlu poddáváte. Rozhlédněte se okolo sebe a podívejte se sami na sebe. Jste tencí, tlustí, staří, mladí, vždyť i v tom je krása jen jí umět vidět, každý je takový, jakého ho chce Stvořitel mít a pokud se tomu vzpíráte, pak jste nešťastní.

  Tichá Naděje, to je síla života, je to pramen živé vody, a představte si, že ta voda, a síla jste vy. Nenechte se klamat těmi, kteří jsou obaleni kalem, skrze který nevidí božího člověka. Nenechte se odradit zakomplexovanými jedinci, kteří jsou sami plní strachu, aby někdo náhodou neodhalil jejich slabost. Buďte sví.

  Svět potřebuje šťastné lidi a ne ty, kteří se tetelí někde v koutku strachy. 

ca5f9f3adc2ae3370ce17379e4f0826c.jpg

  01658d7405415063d40a59c859bb6577.jpg