Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunikace s Anděly

 

Síla andělů nás obklopuje každou minutu. Není to proto, že andělé jsou neustále na nás napojení, ale je to proto, že my lidé po nich toužíme a vytváříme tak světelné proudy a oživujeme v našem světě jejich světlo. Smutné je, že, přestože tolik lidí k nim vzhlíží, jen málo z nich dokáže vnímat jejich energii. Málo kdo dokáže rozpoznat informace, které jsou po těchto světelných paprscích pouštěny do našeho vědomí.

  Každý člověk má v sobě schopnost zvládat toto propojení. Nelze to však jen tím, že si řeknu, „budu se soustředit a ono to přijde, budu psát automatickým písmem a ono to přijde. Ne takto to nefunguje.

  Lidé jsou uváděni do omylu těmi, kteří si sami namlouvají, že jsou schopni s anděly komunikovat. Věřte, kdyby to bylo tak jednoduché, tak dnes každý s anděly mluví a nepotřebuje vyhledávat schopnosti jiných. Kdo však má čisté a otevřené srdce, u toho není problém je začít vnímat.

  Andělská poselství a vzkazy jsou úžasná věc, otevírají člověku oči a učí ho si uvědomovat, kde a v čem udělal chybu, kde, vybočil ze svého životního plánu, dokáží ho odklonit od problémů, a pokud ty problémy nastanou, andělé vždy pomohou.

  Celý život jsem prostředníkem spojení anděla s člověkem, prostředníkem, který dostává vzkazy a předává je tomu, který o to požádá. Zpočátku tomu buď člověk nerozumí anebo nevěří, že to, co mu anděl řekl, nemůže být přeci pravda. Až po čase se přesvědčí o velikosti této pravdy, a často je to tehdy, kdy anděl varuje před nějakým problémem a člověk neuvěří. A až ten problém nastane, pak si uvědomí sílu vzkazu, ale už si tím problémem musí projít i kdyby padl na kolena.

  Andělé s námi nesmlouvají, nestraší, nevyčítají, andělé jsou velmi moudré bytosti, které ukazují na jednoduchost lidského života, který my sami děláme složitým.

  Pokud člověk chce navázat komunikaci, musí nejprve vědět, jak rozpozná informaci od své vlastní mysli. Musí vědět jakým způsobem je s tím spojeno automatické písmo, které v podstatě žádným automatickým písmem není, protože vše děláme naprosto vědomě a ne ve změněném stavu vědomí. Učení automatického písma způsobem, jaký předávají ti, kteří neznají princip, je směšný. Všimněte si, že mluvím pouze o automatickém písmu, ne o automatické kresbě, to jsou dvě odlišné energie. Obojí je svým způsobem nebezpečné a proto se musí znát princip a postup jak s tím zacházet.

   Velmi často vidím na internetu ve videích lidi, kteří mě často navštěvovali s velkými osobními problémy. Povídali jsme si o životě, otevírala jsem jim cestu a dostávala z problémů. Pak mnoho těchto lidí vidím na internetu, jak o sobě říkají, že jsou duchovně napojení na své anděly, a jakým způsobem k tomu přišli. Přesně slyším svá slova, kdy jsem jim vyprávěla, kdy ke mně poprvé přišla světelná bytost, jaké jsem měla pocity, a jak to probíhalo celý život. Smutné na tom je, že oni v žádném případě od dětství žádné spojení nemají, přišli ke mně ve zralém věku a o těchto energiích neměli ani páru, a teď se nestydí lhát. Dokonce se chvástají tím, že zasvěcují do andělských energií a dalších věcí.

  To je to, co mě děsí, ta lež a klamání druhých lidí jen ve svůj vlastní prospěch. Dokonce jeden muž, který si ke mně chodil povídat a nic nevěděl o systému nebes, andělů, energiích dnes veřejně vystupuje s tím, že od malička má dar, a radí lidem, co mají dělat a jak žít.

  Toto je špatně, moc špatně, protože lidé, kteří mají opravdu zájem o poznání, jsou klamáni a nalévají se jim do hlavy nesmysly. Dochází to tak daleko, že aby tito lidé na sebe ještě více upozornili, pojmenují si energie podle své vlastní důležitosti, aby to bylo zajímavější a lákavější.  Když se podíváte na nabídky duchovních služeb, můžete se dočíst o andělských Reiki, o andělských tarotech, o andělských afirmacích a jiných nesmyslech. Vše je jen a jen pro to, aby na to lidé slyšeli, ale pravda je někde jinde.

  Andělský svět je lidmi hodně zneužívaný, vědomě zneužívaný. Dnes je komunikace s nebeskými anděly pro člověka nemožná, až na pár výjimek, jinak je vše klam. Lidé ani nevědí, že andělé se musí rozlišovat podle úrovní, a to jak v nebeské, tak i v astrální. Když se ptám těchto lidí, s jakým andělem to vlastně mluví, tak nevědí, jen říkají „no přeci s andělem a není potřeba to zkoumat.“

  Řeknu vám jednu zkušenost. Před mnoha lety jsem byla na jedné akci, kde se sešli lidé, kteří o sobě říkali, že hovoří s anděly. Byla jsem zvědavá a těšila jsem se, že najdu konečně spřízněnou duši a budu si moci o všem popovídat. Vyhlédla jsem si jednu paní, která se zdála přesvědčivá, a požádala jsem jí o vzkaz. Řekla, že to není problém, abych se posadila, začala psát, Po chvilce mi začala říkat, že jsem velice agresivní člověk, a že bych měla projít očistou a zbavit se duší, které na sobě mám. Ptala jsem se, jak na to přišla, a ona, že jí to napsali andělé. Pak mi dlouze vysvětlovala, že bych měla uvěřit, že andělé jsou, a jiné bláboly. Nechala jsem paní vypovídat, což trvalo asi tři čtvrtě hodiny, kdy jsem poslouchala, jak hrozná jsem a pak jsem jí řekla, o svých schopnostech, o cestování do nebeské úrovně k andělům a jiné věci. Nabídla jsem jí, že můžu na oplátku stáhnout pro ni vzkaz já. Souhlasila. Dostala svůj vzkaz moudrosti a rozplakala se jako malé dítě, omlouvala se, pomalu klaněla, což bylo nepříjemné, protože na sebe začala strhávat pozornost. Vzkaz jsem jí tam nechala a pomalu jsem se vypařila.

  Toto jsou mé zkušenosti s duchovními učiteli v lidské podobě.

  Nechci kritizovat, nechci nikomu sahat do svědomí, je to jen a jen každého volba, jen je mi líto těch podvedených lidí, kteří touží po něčem krásném, a dostává se jim pouze strašák v podobě blábolů. Nejsou však všichni stejní, jsou i tací, kteří dar mají, ale moc ho neprezentují, jsou spíše v ústraní.

f8e51452ecac41401cdb7689fa65890f.jpg