Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děti

 

    Děti jsou budoucnost lidstva. Jsou pokračovateli stálé existence a vývoje na Planetě Zemi. Proto je na ně zaměřena tak velká pozornost a to v negativním slova smyslu.

  Máte pocit, že děti patří rodičům? Jestli ano, jste na omylu, děti patří státu a stát s nimi manipuluje tak jak potřebuje.

  Žádný rodič své dítě není schopen ubránit, protože pravidla, která světový řád nastavil, jsou nemilosrdná. Jakmile žena otěhotní a to se stane veřejným tajemstvím, okamžitě stát přebírá veškerou starost nejen o rodičku, ale i o dítě. Dělají se zbytečná vyšetření, která zasahují negativně do vývoje plodu, ale matce se řekne, že je to prevence k tomu, aby se jí narodilo zdravé dítě. Tyto zásahy, jako odebírání plodové vody, neustálé vnitřní prohlídky, různé odběry, jsou jen z důvodu evidence dalšího človíčka, nad kterým stát přebírá moc.

  Po narození se dítě ihned oočkuje a ve vakcínách jsou nano látky, které působí na lidské buňky, tedy i na vývoj dítěte. Rodiče nejsou schopni uchránit od tohoto zrůdného očkování své děti, jednak někteří jsou nevědomí a ti, kteří se o to zajímají, nemají šanci protestovat a tuto zrůdnost zastavit. Děti se od samého narození programují tak, aby se z nich stali lidé, bez vlastního úsudku, odkázáni na to, co jim stát přikáže. A Stát to také dělá. Začíná to návykem na tablety, mobily, internety, televize. Tam se děti nenápadně seznamují s násilím, směrováním co je pro ně dobré a co špatné. Je úplně jedno, že si děti vypěstují závislost, až z toho onemocní, jak fyzicky tak i psychicky, lékaři jim dají léky, a zaškatulkují je jako splněno.

  Pokud se rodiče vzpírají, Stát dokáže zosnovat takové situace, které umožní dítě odebrat a dát do ústavu. Toto se děje v celé Evropě a je to více než alarmující.

  Nový světový řád potřebuje otroky, to je poslušné loutky, se kterými může manipulovat tak, jak potřebuje. A to nejen pracovní, ale i sexuální. Děti jsou zavírány do klecí a používány pouze na sex. Jsou darovávány mimozemšťanům jako biologický materiál. Toto je však zatím utajováno ale, když mi bylo dovoleno, nahlédnou za oponu, nikdo si nedovede představit tu hrůzu a pláč. Tyto děti jsou předkládány nejvyšším manipulátorům světa, kteří si na nich ukájí svou zvrhlost.

  Současný stav světa je velmi kritický a to z toho důvodu, že Zlo, které se snaží stále rozpínat a ovládat, se dostalo na hranici svých možností. Lidé však začínají pomalu procitat a stavět se na odpor. Světlo se začíná oživovat uvědoměním a láskou. Člověk se pomalu probouzí z umělého spánku a začíná rozlišovat dobro od zla a za toto dobro se snaží bojovat.

   Nastává bod zlomu a je na lidech jakou sílu vyvinou k znovuoživení své boží podstaty.

   V pozadí naší Planety se svádí boj entit, které řídí veškeré dění lidstva. Tyto nebezpečné entity jsou mocnosti, které ovládají Zemi, skrze své věrné zemské posluhovače, kteří jednají podle jejich příkazů.

   Největším a nejsilnějším posluhovačem a Zlem pro lidstvo, je Církev, která je v područí těchto mimozemských mocností Církev je satanský spolek, vykonávající rituály na ty, kteří nechtějí poslouchat, ať už jsou to jedinci, vládnoucí složky, nebo různá společenství. Církev je pravá zrůdná ruka, mimozemského společenství, které ovládá ve Vesmíru velkou část negativního dění. Ničí Galaxie, i světelné Planety, a vše světelné staví jako největší špatnost a hlavně, ničí Světlo k tomu, aby se světelné Bytosti odpojily od Boha. Čím větší víra v Církev a ve falešné křesťanství, tím větší vzdálenost mezi Bohem a člověkem.

  Vše je nastaveno tak, aby člověk dokázal uvěřit sladkým slovům, slovům naděje, které ale přináší otroctví.

  Myslíte si, že žijete ve svobodné zemi? Že demokracie je svoboda? Myslíte si, že když máte plné regály jídla, že je to, to, co člověk potřebuje? Myslíte si, že když jsou otevřené hranice, že jste volní? Myslíte si, že je svoboda slova a volného pohybu? To všechno je jeden velký omyl, kterým nás ti nad námi krmí, ti nad námi jsou myšlena média, satanské společenství, které musí říkat jen to, co je jim dovoleno. To znamená, že vše, co slyšíme je jedna velká lež, ať už je to zmanipulovaná historie, moc lidí zasáhnout do politiky, nebo možnost vydělat si velké peníze. Toto není pro obyčejné lidi, toto je jen pro vyvolené, prověřené a oddané, kteří za peníze udělají cokoli, zradí i vlastní rodinu a ten který se vzepře je odstraněn a často i fyzicky.

  Děti jsou k této poslušnosti a oddanosti vedení, protože i v jejich řadách vyrůstají služebníci zla a je jedno jestli jdou zabíjet do války anebo manipulují na psychické rovině.

   Je toho mnoho co se musí napravit a odstřihnout, aby lidstvo opět nabylo Světla a duchovní čistoty.

  Jak to udělat? Jednoduše, přestaňte se zajímat o svou duchovní cestu, přestaňte se snažit za každou cenu vynikat, srovnávat se s druhými, přestaňte se snažit pomáhat těm, kteří o to nepožádají, přestaňte si myslet, že bez víry jste špatní, přestaňte se modlit, prosit, ale začněte se usmívat, zpívat si, povídat si s dětmi, začněte si vážit všeho, co uděláte, začněte rozlišovat povinnost od zábavy, přestaňte se bát říci svůj názor…

  Nečekejte na druhé, až s tím začnou, oni už začali tiše a nenápadně, teď je řada na vás, začněte se vzájemně zdravit i když ten druhý neodpoví, začněte maličkostmi a vytvoříte z nich časem ohromnou věc.

  Lidé vždy na něco čekají, čekají na příležitost, aby mohli nalít čaj do svátečního hrníčku, čekají na narozeniny, aby mohli obdarovat svého bližního, čekají na to, až budou mít zařízený byt a pak teprve dítě, čekají, až budou mít více peněz, stále jen na něco čekají. Ale co když zítra už nebude, co když…

  Život je křehký a nevyzpytatelný a proto je nutné ho žít každý den naplno tak, abychom se cítili naplnění a šťastní. Nic na světě nestojí za to, abychom se trápili a plakali a o to víc když se trápíme kvůli zlým a cizím lidem. Zařadili jste se do řady čekatelů na smrt a mezi tím jsou jen starosti a pláč.

   Zlo každým z nás manipuluje, ne Bůh, ale ZLO. Bůh nám nedává zkoušky a překážky, Bůh je stav Bytí, Zlo si nás přizpůsobuje tak jak chce, abychom se trápili, protože z nás má energii, kterou potřebuje ke své existenci. Toto je nutné rozlišit. Nemusíme si ničím procházet, a když procházíme, není to od Boha, ale od Temnoty.

353fbc4908b2f65fa4d704a3c71cba30.jpg