Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alarmující záležitost

 

   Je velice alarmující, jak vzrůstá počet leseb a gayů a jsou čím dál více upřednostňovány a chráněni. Chtěla bych k tomuto tématu něco napsat.

  Rozhodně mě to nenechává klidnou, protože je to nepřirozené, zvrhlé a proti přírodě.

  Muž a žena tvoří přirozený pár, který je pokračovatelem dalších generací. Je to takto nastaveno od samého prvopočátku stvoření člověka. Nejsme bezpohlavní, jsme rozděleni na mužskou a ženskou energii, žijeme v dualitě. To, co se děje v posledních letech je alarmující a nechutné.

  Můžete si myslet, že jsem puritán, ne to opravdu nejsem, ale nemohu souhlasit s tím, jak se veřejně upřednostňují mužské či ženské páry. Dokážu ještě pochopit, když spolu žijí v jedné domácnosti, ale za sexem chodí k opačnému pohlaví. Pokud je v tom i sex, je to zvrhlé a nechutné.

  Proč to kritizuji; no, znám pozadí celého systému, který se nastavuje pro další generace. Podstata tohoto systému je Satan a jeho temné rituály.

  Když Satanisti dělají rituál, jde tam především o sex a nezáleží kdo s kým, ani kolik osob je do toho zapojeno. Jsou to orgie podporované satanskými vůdci.

  Nelze se divit, že když se dostává do moci vláda Satana, že tato zvrhlost bude samozřejmostí. Mladí lidé, lačni po změně se toho ihned chopí, protože jim to připadá zajímavé a touží okusit něco nového. Nikdo jim nebrání, nikdo je neodsuzuje, naopak. Začínají se uzavírat lesbická i gayská manželství, mohou si adoptovat děti a je jedno, že je to proti přírodě.

  Toto už zde jednou bylo a Archandělé toto hnízdo zla zničili. Ano mluvím o Sodomě a Gomoře. Tato realita, která byla stejně jako ta dnešní oživená Satanem, se dostala do takové úrovně, že Archandělé museli zakročit.  V minulosti to byla dvě města, dnes je to na celé Planetě, o to je to horší.

  Mladí lidé se dostali do takové roviny, že jim přirozený sex zevšedněl a opačné pohlaví je nepřitahuje, a proto hledají nové vzrušení. Kde je chyba? No zásadní chyba je v tom, že ženy přestaly říkat ne, naopak kdyby mohly, chodily by nahé. Stud se vytratil a s ním i soudnost. Čím více nahoty, tím více šik to je. Muži nemusí ženy dobývat, protože se jim vše nabízí samo, a tím vše ztrácí kouzlo. Láska jako by se vytratila a zůstal jen oplzlý chtíč.

  Satan může být spokojen, ani mu to nedalo moc práce, mladí se chytli a v podstatě i někteří staří. Každé nepřirozené sexuální spojení přidává Satanovi energii, a on roste, roste jeho moc i síla, a lidstvo čím dál tím víc upadá.

  Normální člověk se bojí říci pravdu, tak buď mlčí, anebo s nasazenou maskou souhlasí. Jenže žádný slušný člověk, žádný soudný člověk s tímto svinstvem souhlasit nemůže, s tím zase souhlasí jen ti, zvrhlí, kteří se bojí přiznat, že i oni mají své sny o tom, jak by si zkusili sex s opačným pohlavím.

  Největším problémem je, že tyto páry dostávají do své péče děti. Může být stokrát pravda, že jim dokáží dát lásku, ale je třeba si uvědomit, že tyto děti už od malička budou považovat naprosto za přirozené tyto zvrácené vztahy a nebudou vědět jak se vlastně zařadit. Tak že řetěz se bude spojovat dál, děti budou přicházet na svět umělým oplodněním, a samozřejmě  geneticky upravení.

  Je to jen jedna část té hrůzy, která je v plánu světové Elity. Celá satanská společnost v čele s Vatikánem, přesně ví, co dělá, aby sílila a dostávala větší a větší moc.

  Lidé se o to nechtějí zajímat, buď se bojí dát najevo svůj pohled a pravdu, anebo se k tomu staví lhostejně, protože ví, že nic nezmohou. USA vede v podporování těchto zvráceností, dokonce kdyby lidé vyslovili svůj negativní názor, čekal by je postih, tak že mlčky přihlíží a Satan sílí.

  Gayové a lesby jsou jako chráněná zvěř, veřejně dělají průvody a když je člověk vidí, je mu z toho zle. Chlapi zmalovaní jak velikonoční vajíčka, polonazí, předvádějí své orgie. Novináři mají o čem psát a je z toho světová šou.

   Na toto chování není žádná omluva, a vymlouvat se, že se takto již narodili a že za to nemohou je směšné. Může se to stát několika jedincům, ale ne takto masivně. Ještě bych chtěla říci, že někteří byli při narození předěláni na opačné pohlaví úmyslně, děje se to běžně, jen se o tom nemluví. U nás v Čechách je to zatím výjimka. Ale ať je to tak, nebo tak je to nepřijatelné ze všech stran, hlavně pro naše zdravé děti z normálních manželství, jak si mají ve své hlavě srovnat co je zlé a co správné. Jak jim mají rodiče vysvětlit tuto ohavnost.

  Je to složité, jenže dokud lidé budou mlčet, pokud se ženy nechají uměle oplodňovat, tak se nic nezmění, naopak bude to stále horší a horší.  Moc ráda bych zde napsala naplno všechno, co vím, ale musím se chránit, protože kdybych zveřejnila pozadí toho všeho, byl by to problém. Vše jen osobně.

  Co k tomu dodat, snad jen tolik, že dokud nenajdeme v sobě odvahu se tomu postavit anebo to alespoň natolik ignorovat, abychom tomu nedávali náboj, tak bychom si měli uvědomit, že zlo bude narůstat. Kapka po kapce a je z toho kaluž, rybník, jezero, moře oceán.

A toto je jen jedna malá větev z obrovského celku, a netušíte vůbec, kolik těch větví je. Když se pak spojí všechny dohromady, je to průšvih.

fe5d7d0da370512ab73a379b4f212e26.jpg

f07569d4e2d39c3d713b6b91197112b3.jpg