Jdi na obsah Jdi na menu
 


SMYSL ŽIVOTA

 

Přátelé, mnoho z vás si klade otázku o „čem ten život vlastně je jaký má smysl.

To, co si myslíte, že je smyslem života, tak to, to opravdu není.

Honíte se za kariérou, která v současné době je jen klam, protože jen málo kdo z těch, kteří si udělají vysokou školu se dostanou na svá vytoužená místa. Honíte se za penězi, ale věřte, že až budou jen peníze a všechno bude zničeno, těch se opravdu nenajíte a k životu vám nebudou stačit.

Honíte se abyste se vyrovnali těm „lepším a úspěšnějším“. Ale kdo je lepší nad vás samé, kdo je úspěšnější? Všechno je to jen iluze vytvořená pro to, abyste byly v pasti a staly se ovládající panenkou. VŠICHNI JSME SI ROVNI !!!

65a6c904b526252395c37f422b4d3f1a.jpg

Všichni vidíme násilí na tomto světě, lidský život nic neznamená, jeden výstřel, jedno bodnutí a zhasne. Jak jednoduché že?

Všichni soudní lidé se děsí jak se změnil význam slova Láska. To co se děje ve jménu lásky je nepřirozené, hloupé až zrůdné. Táta se bojí vykoupat malou dceru, bojí se jí vzít na klín a pohoupat jako to bylo v minulých časech zcela přirozené, protože by byl označen za pedofila, rodiče se bojí potrestat dítě, aby náhodou nevolalo linku bezpečí a neměly z toho soudní opletačky. Dva chlapi si osvojují dítě jako rodiče, co z takového dítěte může vyrůst, když má zvrácený vzor? To samé se týká dvou žen.

Všude máme zákazy a příkazy, každý něco vlastní, pole lesy, rybníky prostě vše. Není kam jít na procházku, není kam jít, aby jste nepotkávali lidi, není soukromí, je jen chaos.

Média nás stále jen straší válkou, nepokojem, stále se to hádá mezi politiky, stále jen o koryta, na člověku jim nezáleží a lidé si stále stěžují a stále chodí k volbám. Mám pocit, že jsem v kocourkově.

640057-top_foto1-qzhb3.jpg

Dnešní systém dovoluje napadat a urážet presidenta, lidé mluví do všeho, aniž by tomu rozuměli, každý je generál, pokud sedí doma v křesle a jen kritizuje.

Lidé nechtějí znát pravdu, oni se jí bojí, děsí je, mnohokrát jsem se o tom přesvědčila, chtějí slyšet jen ta pozlátka, která nejsou pravdivá, ale dobře se poslouchají. Kdo nezná pravdu, je slepec v temnotě. NEŽIJE.

A v tomto chaosu hledáte smysl života a vůbec si neuvědomujete, že ho nikdy nemůžete najít, protože tím smyslem jste vy sami. Vy dáváte smysl své životní cestě a niko jiný.

Dostali jste se do kolotoče hledání duchovní cesty. A KDE JÍ CHCETE NAJÍT, NA NÁDRAŽÍ, VE MĚSTĚ, VE VESMÍRU, kde? Myslíte si, že když jí najdete a půjdete po ní se všemi „jejími“ pravidly, tak se stanete osvícení a bude vám lépe. Ne to je ten největší omyl, do kterého vás dostali ti Temní. Žádné osvícení neexistuje, a když, tak, tak „Osvícení“ jako propojení se Satanem. Proč si myslíte, že všichni ti vysocí duchovní, všichni ti guru, nám ukazují jak je to úžasné a dokonalé být Osvíceným a všichni se nás snaží přesvědčit abychom meditovali, a dělali nemysli, protože skrze meditace vás mohou ovládat a programovat. Všichni jsou to jen služebníci Satana, kteří nás obyčejné lidi lapají do svých sítí a daří se jim to, proto se děje ve světě to, co se děje, násilí a zase násilí. Oni moc dobře ví, že mohou ve jménu Boha kázat, mohou slibovat, Oni ví to, co vy ne. A to je pravda, kterou je nutné vědět. Jít do hloubky. Zde o ní psát nemohu.

Všichni lidé místo toho, aby žili svůj život v poklidu hrají hru mocných. Nechali se zlákat penězi a každý jich touží mít co nejvíc. Ale o penězích život není, je o Lásce, pouze o Lásce. Peníze jsou druhotná věc, jsou nutné k životu, ano, ale nesmí nám řídit život.

Vy všichni, kteří hledáte smysl života, ho nikdy nenajdete pokud nebudete znát pravdu a ta je mnoho odlišná od toho, jak se nám předkládá.

62b74750e6474531135ee426032bfd51.jpg

 

Víte přátelé, můj život nebyl jednoduchý, s čistým svědomím mohu říci že jsem prožívala v mnohém peklo na zemi. Zkušenosti, které mám se týkají právě duchovního světa, nebylo jednoduché je přijmout, protože se to někdy zvrtlo nad lidské chápání. Nezvolila jsem si tuto cestu sama, nevím z jakého důvodu a proč. Vím jen že mám o čem mluvit a dobře vím o čem mluvím.

Mnoho z vás mě zná jen povrchně a to z mých článků, ale nezná podstatu.

 

Hledání smyslu života je zbytečná ztráta času, kterého nemáme nazbyt. Jdete pro pravdu, pro odkrytí toho, co je za oponou a pak pochopíte svůj život. To, co se okolo vás odehrává je klam, a to nejen v duchovní sféře, ale i v historické, všude jen klam a lež.

Je třeba procitnout a jít tichou nadějí k pravdě. A já vám přeji, abyste tu sílu v sobě našli, abyste vylili ze své hlavy všechnu tu lživou špínu a pochopili vlastní smysl života.

HODNĚ ŠTĚSTÍ.

ef916a6b09f9969844e617151d86ca22.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář