Jdi na obsah Jdi na menu
 


RAKOVINA SVĚTA

 

Rakovina

 

Rakovina je nemoc, která straší celé lidstvo. Posledních dvacet let je na tak obrovské rovině, že na ní umírá každý pátý člověk. Ti, co způsobují vznik rakoviny u člověka, zůstávají klidní, protože na této nemoci vydělávají obrovské peníze a nemají zájem, aby se člověk vyléčil. Naopak, všimněme si, že léčba, která se praktikuje, jako je chemoterapie, ozařování atd. Jen udržuje nemocného v jakési ulitě, která může kdykoli prasknout a nemoc znovu oživit. Tato ulita zaručuje to, že se člověk stává stálým pacientem na kterém se vydělávají peníze. Nejde tedy o vyléčení, ale zaléčení, neboli udržování v nejistotě.

Zdroj rakoviny je všude okolo nás, od chemických prvků až po styl života, který sebou nese psychické problémy. Nemalý podíl na vzniku rakoviny u žen je antikoncepce. Je to největší svinstvo, které žena do sebe vůbec dostává, protože rozbourává celý hormonální systém a tím narušuje svou imunitu.

Rakovina nevzniká sama od sebe, je to boj buněk, které se dostávají zásahem zvenčí do ohrožení a kolapsu a tím začnou více aktivovat vlastní pud sebezáchovy, který má v sobě každý živý organismus. Tím nabourají přirozený vývoj zrodu a zániku. Narůstají, vrůstají do zdravé tkáně a tím požírají vše přirozeně se vyvíjející. Místo zdravé přeměny buněk, blokují tuto přirozenost a způsobují masy hmoty, která hubí celý organismus.

Pokud má člověk oslabeného astrálního dvojníka, nemá šanci na úplné uzdravení. A pokud nerozumí pojmu „astrální dvojník a jeho funkci“ , je naděje na uzdravení téměř nulová, protože, místo uzdravování do sebe dostává další jedy, které jeho světelného dvojníka doslova zabíjí.

Pokud se někdo chce doopravdy uzdravit, musí změnit celý systém myšlení a způsob života, ten způsob, který vedl do vzniku rakoviny ho nevyléčí, proto tento způsob musí změnit. Musí pochopit funkci astrálního světelného těla a pak může nastartovat léčbu.

Rakovina je urputná, ale ne nevyléčitelná nemoc. Nevyléčitelnou z ní dělají lidé, kteří na ni vydělávají. Lékař nikdy neřekne, že lidské tělo má schopnost vlastního uzdravení, že je to jeho přirozenost, ale spíše přilévá olej do ohně a tělo oslabuje.

Pokud se stane, že po chemoterapii se člověk „UZDRAVÍ“, je to jen tím, že dostává do těla odlišné léky, protože lék na rakovinu je, ale jen pro vyvolené, bohaté a vlivné lidi. Ale někdy se stane, že i vlivný člověk přijde pro lék pozdě, kdy je tělo už tak zachváceno, že astrální dvojník to vzdá a aby nezhasl, raději se od fyzického těla odpojí a člověk umírá.

1a2350f863125ec2fde1ef4ea7279c43.jpg

Dnešní doba je velice chaotická a tak strašně zrychlená, že člověk jí prostě nestíhá. V době, kdy nás mohou zastoupit stroje, kdy máme technologie o kterých se našim babičkám a dědečkům nezdálo, v této době se pohybujeme takovým tempem, že je to k nevíře. Málo kdo si uvědomí, že je to vše způsobeno úmyslně, vše je naplánováno dávno v minulosti, vše je s precizností spočítáno a vše do sebe zapadá. Není náhoda, že planeta je přelidněná, není náhoda, že se vyskytly nemoci, které nás zabíjí, není náhoda, že skoro každý člověk má psychické problémy. A přestože je to naprosto kritické, nikdo se nad tím nepozastavuje, nikdo nechce slyšet pravdu a každý si hledí jen svých vlastních koryt a je jedno jestli je to rodina, politik, nebo jinak postavený člověk. Stejně tak jako vládne lhostejnost, vládnou i nemoci včetně rakoviny. Dokud se lidi nezačnou zajímat o zdroj a budou jen kritizovat pozlátko, není šance na nic.

Nejsou ale všichni stejní, křivdila bych těm, kteří se nebojí pro pravdu si přijet a podívat se do hlubiny, do zdroje, aby mohli pochopit souvislosti. Aby mohli a měli sílu svůj život změnit. Mám radost, když vidím jak se lidé pod pravdou mění, jak se jim mění život k lepšímu, jak se uzdravují. Vidím to nyní i na našich společných setkáních, na které zvu každého. Tam mohu odkrýt to, co zde napsat nemůžu.

Informace nejsou pro zvědavé, kteří je dostanou a nic na sobě nemění. Nejsou pro ty, se kterými nemůžu diskutovat. Takto to nefunguje. Je třeba se setkávat, aby měl člověk možnost se ptát, rozebírat a pomalu přeprogramovávat to zlé na to dobré. Netýká se to jenom nemocí, protože nemoc je vedlejší produkt, je to už projev do hmoty a pokud je to ve hmotě tedy hmotné, už se s tím špatně pracuje, ale když tomu můžete předejít je to to nejúžasnější co pro sebe můžete udělat.

Lidé jsou leniví, pohodlní, bez zájmu, protože měnit sebe je pro ně námaha, raději chtějí měnit druhého. Ale to je cesta do pekel, je to cesta do otroctví.

 

Tento systém, který máme okolo sebe je sám od sebe RAKOVINOU, sžírá nás až do kostní dřeně, bere nám nebe, bere nám vzduch, bere nám vodu, potravu, svobodu… Na každém kroku se setkáváme s tím co děláme špatně. Ale ani v jednom nás nikdo nepochválí, že se nám to či ono podařilo, nikdo nepochválí řidiče za to, že jezdí celý život bez nehody, dodržují pravidla, ale jakmile udělají i sebemenší přestupek ihned je nad nimi ten pomyslný prst, který trestá. Nikdo nepochválí maminu, která dokáže sama živit a starat se o své dítě, protože chlap je nezodpovědný, ale naopak každý jí odsoudí, když potřebuje peníze a pomoc. Nikdo ale neodsoudí lesby a gejové, kteří se perou o nemravní právo, a málo kdo ví, že tyto praktiky jsou satanské a Satanisty propagovány.

fe5d7d0da370512ab73a379b4f212e26.jpg

Celý svět je naruby a pak se nemůžeme divit, že na nás útočí zlé nemoci, vždyť my sami jsme sobě rakovinou, sami nedokážeme procitnout a ten, kdo si myslí, že žije spořádaným životem a jeho se to netýká, je naivní ve všech směrech. Každý každého jen využívá, ale sám nic nedává, lidé jsou zvyklí jen brát, ale nejsou zvyklí obdarovat.

Vše se vším souvisí a proto se rozepisuji obšírně o této nemoci. Naše babičky tuto nemoc neznaly, a když tak velice ojediněle, ale spíše trpěly na infarkty z přepracování a starostí o rodinu, protože dřely na poli a ještě vedly domácnost, měli hromady dětí a neměly čas starat se o to, co kdo má, kam a kdy jede na dovolenou atd. , umírali brzy.

Dnes je vše o penězích, o demokracii, která je smyšlená a lidem nevysvětlená. Každý by druhého jen soudil, přikazoval mu kam smí jít, co má dělat, jak se stravovat, co si oblékat, jak vychovávat děti, čím se vyučit, kdy chodit na preventivní prohlídky (a když člověk jde, je vidět na lékaři, jak ho to otravuje)… Toto je rakovina, toto nás zabíjí, nežijeme svobodně, ti výše postavení jsou namyšlení a hrají si na Boha, nedovedu to pochopit. Všude samý mudr, judr, ing. Nikdy jsem se nechlubila titulem a nikdo nikdy neslyšel kdo a čím jsem, protože toto není důležité, důležitá je lidskost, upřímnost a láska k bližnímu. To je totiž zdraví ve všech podobách. Tituly jsou mi k smíchu, nic neznamenají, inteligenci to člověku nedělá s inteligencí se rodí. Všichni jsme si rovní, naprosto všichni, jen si to velká část populace nechce připustit, aby náhodou nepřišla o své ego.

Pokud chcete pochopit rakovinu, musíte nejprve pochopit život. Víc do tohoto článku nemohu otevřít.

2654a7554bd0d6de06eede2fd79b1bfb.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář