Jdi na obsah Jdi na menu
 


NĚCO O MĚ

 

Poslední dobou dostávám mnoho otázek na mou osobu. Je mi vytýkáno, že jsem nikdy o sobě nic nenapsala.

O sobě se totiž špatně píše a nikdy jsem neměla potřebu prezentovat to, s čím jsem se musela ve svém životě potýkat. Ale abych trochu uspokojila ty, kteří mi stále naléhavě píší, pokusím se trochu přiblížit svůj život.

Je mi pětašedesát, jsem vdaná a se svým mužem žiji už čtyřicet sedm let. Když mi bylo osm, zemřela mi matka i otec. V té době, mi bylo jako dítěti hodně psychicky zle, hroutila jsem se a nechápala. V tom čase se mi zjevil Anděl, světelná bytost, která mi přinesla do duše klid. Nevěděla jsem nic o Andělech nic o duchovním světě, měla jsem sama se sebou co dělat, bylo mi osm.

Chodil často a hodně se mnou mluvil. V deseti letech to ustalo, a já jsem si myslela, že to byl jen imaginární přítel, že jsem si ho v podstatě vymyslela. Jenže přišel znovu když mi bylo patnáct, a od té doby je se mnou stále. Vysvětloval mi a učil mě hodně věcí, bylo to těžko k pochopení a já se s ním stále dohadovala. A jednou místo vysvětlování se stalo něco, co změnilo můj život. Vytáhl mě z těla a začal mi ukazovat vše jak to funguje. Nejprve mi vysvětlovat umírání a zrození, abych to pochopila.

V té době, kdy se mi to dělo, nebyl nikdo, s kým bych si o tom mohla promluvit, toto téma bylo tabu a já měla pocit, že jsem s tím sama na světě. Začala jsem mít psychické problémy, protože ta neustálá změna energií, začala dělat v mé mysli paseku. Jeden čas jsem si myslela, že mám schizofrenii, že blázním.

Toto intenzivní učení, (tak tomu říkám) trvalo do mých pětatřiceti. Zklidnila jsem se a pochopila sama sebe i ostatní lidi.

Když jsem měla problém, vždycky jsem si pomohla, když měli problém mí přátelé pomohla jsem. Nechtěla jsem se ale veřejně angažovat. Pomáhala jsem tak, aby se to nedostalo na veřejnost.

Jenže nic se nedá utajit, a nakonec za mnou začali chodit davy lidí. Nikdy jsem si nebrala peníze, ale když chodili a telefonovali i v noci, začala jsem být unavená. Došlo to tak daleko, že jsem skoro nespala moc mě to zmáhalo. Když jsem o tom mluvila se svým světelným Andělem, řekl jednoduše,

nemáš vyvážení.“ Vysvětlil mi, že člověk nemůže nic dostávat jen tak, že nic není zadarmo a to ve všech světech.

Nevěděla jsem, jak si určit cenu, jak zhodnotit to co dělám, nakonec to vyřešil můj Anděl za mě. Napsal mi vyvážení, a to platí dodnes. Jakmile jsem lidem oznámila cenu, přestali chodit v noci, a já si je začala objednávat.

Nedá se spočítat kolik lidí u mě bylo a jak a s čím jsme pracovali.

Došlo to tak daleko, že jsem začala na přání svých klientů dělat sezení, besedy a předávala jsem jim informace. Z mnohých z nich se stali mistři učitelé a jdou v mých stopách. Jsem na ně pyšná, protože si prošli opravdu velkou proměnou a hlavně vědí, jak vše funguje.

Před pěti lety jsem musela všeho nechat, protože jsem se starala o hodně nemocnou tchyni. Bylo to dost náročných pět let. Zemřela v prosinci 2017.

Já jsem už nechtěla začínat s učením a semináři, protože přeci jen mám léta a celý život jsem jen pomáhala. Jenže, člověk míní a život mění.

Lidé mě přemlouvali abych si nenechávala informace pro sebe. Dnes je to však jiné než před pěti nebo deseti lety. Lidé byli dříve pokornější a nic nezlehčovali a toužili se sebou opravdově něco udělat. Dnes jsou přehlcení informacemi, které jsou nepravdivé a těžko se směrují do správné koleje.

 

Během mého učení, mi byl otevírán systém, od prvopočátku do současnosti. Bylo mi vysvětleno co je to Bůh, a odkud se vzal, Byla mi ukázána světelná města, ochranné štíty Vesmíru, byl mi vysvětlen princip pohybu Vesmíru a jeho fungování.

Dostala jsem se do chrámu návratů, setkala jsem se s Ježíšem, který mi ukázal takové věci, že jsem pak mnoho nocí probrečela, nemohla jsem to vůbec strávit, Bylo mi ukázáno podsvětí, které je jiné než lidé vypráví. Ono totiž není jen jedno, ale vše má své úrovně. Viděla jsem Lucifera, který byl neskutečně krásný a i on mi řekl něco, co mi vyrazilo dech.

Měla jsem tu čest, vidět zdroj energetického systému programování, nevím jak to napsat.

Bylo toho mnoho, nedá se vše popisovat. Když píši články, nepíši je ze svého pohledu, nejsou osobní, jsem vedena tak jak je nutné lidem otevírat oči. Moc ráda bych zde psala více o systému, ale to bohužel nejde, protože to je potřeba vysvětlit a to se v článku nedá. Je tolik věcí, které by člověk měl vědět aby se zbavil strachu, a probudil se, jenže vše je složité.

Mnoho lidí prohlédlo, prohlédlo v sobě, a snaží se vést i ostatní. Vím, že to dělají s láskou a s otevřeným srdcem, ale pokud si neprojdou vesmírnou cestou Vědění, pokud nepocítí emocionálně ty ohromné energetické změny, pokud se nepohybují v andělských obrazech, tak předávají pouze jen své vlastní probuzení, osobní probuzení, ale nemohou předat hloubku která je za tím vším. Ale i tak je třeba říci, že je neskutečně úžasné, že se lidé jedem druhému snaží předat to krásné.

Všichni se snažíme žít láskou, udržet si jí, protože jsme lidé, nejsme Andělé, máme hmotné tělo a to nás omezuje, máme pět smyslů a ty nás omezují a nikdo se nedostane bez pomoci Anděla za tuto hranici, i když medituje, i když si myslí že je osvícený, i když prožije Samádhí. Z mého pohledu, a z mých vlastních osobních zkušeností vím, že je to hodně složité.

Žijeme ve třetí Dimenzi, ta je naším domovem, je oddělená od jiných, a člověk má schopnost vstoupit pouze do čtvrté. A ne každý člověk, jen ten, který cvičí, pochopí a vypracuje se.

Do páté Dimenze se nikdo z lidí nemá šanci dostat, pouze tehdy, když si ho Anděl odvede a bude mu průvodcem, protože Andělé dělají ochranný obal okolo astrálního těla člověka, a někdy zůstane jen čisté vědomí, ale to je velice těžké vysvětlovat.

Pravdou je, že člověk má určité schopnosti v sobě, je veden Duší a ta, pokud se s ní bude umět spojit, ho dostane do nadvědomí. Člověk se může naučit komunikaci se světelnými Bytostmi, může se naučit moudrosti psychiky člověka a tím mu pomáhat. Může se naučit pracovat s léčivou energií, jak ve svůj prospěch tak pro pomoc druhým. Může se naučit uzdravovat své tělo, pracovat s ním, může se naučit používat Astrál jako zdroj informací a další a další věci.

Problém však není v učení, ale problém je v pohodlnosti člověka a v nedůvěře. Není se co divit, vždyť tolik lidí slibovalo a nikdy se nic nestalo.

Já jsem také nevěřila, dlouho jsem pochybovala o sobě, mnoho let, a Anděl mi stále říkal „nepochybuj!“

Dnes vím a pochybnosti jsou pryč, vím jak síla andělské pomoci funguje, mě zachránila život, a vím, jak jsou Andělé vstřícní a nejen Andělé.

Člověk by měl otevřít oči a věřit si, měl by si to osahat, prožít a pochopit. Měl by zahodit pohodlnost a lenost, protože nic není zadarmo, pokud chceme něco získat musíme něco obětovat a to je náš čas, láska a důvěra. Vím, že to není oběť, ale věřte, že pro někoho je a veliká.

122.jpg