Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMA

 

  Neustále se píše, že lidský život probíhá podle toho, jaká je jeho karmická zátěž. Pokud je člověk ve svém životě zlý, narodí se do podmínek, kdy se mu vše vrací a naopak.

  Musím říci, že tímto nesmyslem je poblázněna většina lidstva, a co je zlé, že tomu věří.

  Chtěla bych vysvětlit, co je to Karma.

  Lidé slovem Karma, pojmenovali průběh svého života, který se odvíjel v určité zátěži, ze které se nedokázali vymanit a nerozuměli proč, se to děje. Začali své nezdary přisuzovat k tomu, že si musí něčím projít, protože v minulém životě zklamali. Je to neskutečný nesmysl.

  Na lidský život působí mnoho faktorů od samého narození a žádná Karma s tím nemá co dělat. Na malé dítě působí rodiče, zázemí, láska či nenávist, vysoké nároky, nebo naopak, zdraví a další hodnoty. Tím dítě dostává do svého podvědomí informace, které v bdělém stavu ani nezaznamená, ale jeho podvědomí tyto informace zpracovává. Vědomí v bdělém stavu pracuje samostatně, ale je s podvědomím provázané takzvaným skrytým vláknem, to znamená, že když člověk byť starý, se dostane do nějaké situace, kterou ani nezná a nerozumí ji, jeho podvědomí hledá informace z prožitých let a vyšle je do bdělého vědomí. Pokud jsou ty informace negativní, člověk propadá v současnosti do nepříjemných pocitů.

Příklad: člověk chodí do práce, a jeho nadřízený je více náročný, než je zdrávo. Vezměte si, kolik lidí je přesto v pohodě a kolik lidí to nezvládá. Nezvládá to ten, kterému jeho podvědomí vyslalo do vědomí impuls z minula, kdy mohli na něho mít vysoké nároky rodiče, nebo to zažil u kamaráda, který se pod náročností úkolů hroutil. A tomu, kterému tyto vzpomínky přinesly negativní pocit, ten nebude zvládat náročnost svého šéfa, protože se mu tyto negativní vzpomínky spojí s minulými.

  Pokud nedovedeme pracovat se svojí myslí a nepochopíme ji, tak nebudeme nikdy vyrovnaní a vždy nás banalita dokáže zahnat do kouta.

  Každý člověk je tvořitel svého života, k tomu dostal dar mysli a slov, a je na něm jaké podmínky si pro lásku vytvoří.

  Vrátím se k práci, mnoho lidí je v práci nešťastných, protože je tam rivalita. Každý na někoho nasazuje a nikdo nikoho nemá rád. Práce však není o přátelství, do práce se chodí, aby si člověk vydělal peníze a mohl žít. Pokud se ale dostane mezi takzvané vlky, vždy má na výběr, buď to bude snášet, nebo zaujme lhostejnou pozici, nebo změní zaměstnání. Vždy je cesta ven a to naprosto ze všeho. Pokud je ale člověk spoutaný strachy, tak se po žádné z nabídnutých cest nevydá a bude trpět tak dlouho, dokud se nezhroutí. Pak začne obviňovat druhé, bude to dávat za vinu Karmě, kterou si musí odžít atd.

  Když člověk umírá, jde jeho duše do takzvané očistné fáze, mnozí tomu říkají očistec a mají pravdu. Nemohu zde podrobně popisovat průběh, to by bylo nadlouho, ale vše, čím člověk v životě procházel a informativně posbíral, jde po energetickém informačním paprsku do centrální duše ke zpracování. Tím se duše, tedy zatížené Vědomí očistí a prochází dál do světla, ze kterého se po čase opět rodí. Rodí se nezatížená, nevinná a připravená pro další prožitky a zátěže, kterými bude procházet. Kdyby přicházela se zátěží z minulého života, neunesla by zátěž dvou životů nebo i více najednou, zhroutila by se energeticky.

  Problém pro duši je, když vstoupí do nemocného nebo plně nefungujícího těla. To se pak stává vězněm bez projevu a musí čekat pouze na osvobození smrtí. Mám na mysli dětskou obrnu, mentální poškození atd. To vše není pro duši v plánu, je to jen porucha dělení lidských buněk, porucha v DNA, tedy porucha, která nebyla pro duši v plánu.

  V současnosti se stupňuje postižení a duše jsou uvězněni bez projevu, děje se to úmyslně na podkladu ovládání lidstva a pokusů, které se na lidech dělají. Sami vidíme, jak se nutí rodiče, aby dali své děti očkovat, a přitom se dobře ví, jaké svinstvo se ve vakcínách nachází a že to způsobuje nejen autismus, ale další poškození mozku.

  Dalším problémem jsou počítače a počítačové hry. Je to naprosté oddělování dětí od reality, a nutí je žít ve světě virtuálním, kdy se duše nemůže vyvíjet. Mysl převládá nad vůlí a člověk, nebo dítě je lapen do sítí, ze kterých není cesty ven. Z těchto lapených lidí vyrůstají lhostejní a nevšímaví lidé, kterým je jedno co se děje okolo nich, co se děje na planetě Zemi, je jim jedno kdo vládne a jak. Toto však není žádná Karma, toto je život, jak si ho lidé tvoří.

  Karma se používá i u takzvaných duchovních, kteří se snaží lidem namluvit spoustu blábolů a sami vědí, že říkají lež. Opět je to jen o ovládání a připoutání člověka k sobě, aby mohli mít nad lidmi moc a rozhodovat za ně, protože pokud si člověk myslí, že má špatnou karmu, bude se snažit s tím něco dělat a bude tyhle manipulátory vyhledávat, aby jim pomohli. Ale nikdo ještě nikomu nepomohl, pomoci si musí člověk sám a to změnou myšlení, ne tím, že se nechá zastrašovat.

  Karma je život, život, který prožíváme a je na nás jak ho prožíváme. Každou vteřinu, každou minutu žijeme svou Karmu, svou naději pro lásku, svou boží cestu, která nám přináší vše, na co si vzpomeneme. Vyžeňte z hlavy strachy o Karmě, žijte tak, abyste byli šťastní, je to ve vašich rukách, dobrý člověk a moudrý učitel vám pouze může ukázat směr.

Život není o tom, abychom sklonili hlavy a stali se označkovanými ovcemi, Život je o svobodě, lásce, a o neskutečných možnostech.

 

fe5d7d0da370512ab73a379b4f212e26.jpg