Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÁSKA KRISTA

   Ježíš Kristus lidstvu ukázal cestu k lásce a Bohu. Byl jediným na Zemi žijícím člověkem s tak obrovskou vírou a jistotou v Otce Stvořitele a s moudrostí, která sahá do hlubiny věčnosti. Jeho slova žijí dodnes a cesta, kterou ukázal lidstvu stále existuje a je aktuální.

   V moudrých slovech byla Láska k člověku, Stvořiteli a všemu živému. Neposuzoval člověka podle vzdělání a postavení, ale bral člověka jako syna božího, s jeho dokonalostí v srdci.

0e94f6401a31304638c9cce28bcee10a.jpg  Ježíš byl velice skromný a laskavý člověk, nezakládal si na hmotných statcích, jeho bohatstvím byla Láska, ta Láska, která dává a nic za to nechce, Láska bezpodmínečná. Za tuto Lásku bojoval a zemřel.

   Každý, kdo se narodí jako člověk, je smrtelný, jeho čas je vyměřen vesmírnými hodinami a nikdo je nemůže oklamat. Proto i Ježíš musel zemřít. Zemřel pro naše hříchy, abychom jako lidstvo byli očištěni a mohli začít jinou, lepší etapu lidského vývoje. Etapu prozření a vzestupu do vyšších vibrací.

   Odkaz Ježíše je stále živý a v ořích mnoha lidí nebezpečný. V těch očích, kteří chtějí vše ovládat, tím se staví do pozice Boha, do pozice nejvyšších vládců nad lidstvem. A nejen to, chtějí ovládat celý Vesmír.

1669612ba35bd3749408686b70ddbf95.jpg

   Pro dnešní Elitu je Ježíš strašákem, protože obyčejní lidé, kteří mají své srdce probuzené, žijí v jeho lásce stále a ta Láska jim dává sílu pro vlastní přežití, dává jim sílu naděje a jistoty.

   Ježíš přišel na Zemi v čase, kdy hrozila naprostá zkáza lidstvu, zotročení a odklonění od podstaty života. V tom čase Ježíš v lidech probudil to, co v nich mocní zašlapali a dělali z nich pouhé otroky. Znovu oživil naději v jejich sílu a dokonalost, jedinečnost, oživil lidskou důstojnost.

   Po smrti Ježíše pravda žije dál, žije tisíciletí a bude dál překračovat až za hranice času. Světlo, které rozprostřel do lidských slov, je nad námi stále, a stále na nás působí.

38d1c8ec917f7780e1341d09db948716--1-.jpg

   Málo kdo si uvědomuje jak silné proudění Lásky v nás zanechal a nezáleží, že nejsme věřící, že jsme s ním nežili v jeho době, čas neexistuje a vše se prolíná v jediném přítomném okamžiku lidského Bytí. To proudění, které nás ovíjí z nás dělá dokonalého člověka, člověka s empatií a touhou návratu k harmonickému životu.

  Je nás mnoho, kteří touží druhým pomáhat, kteří i přes své vlastní bolesti touží druhé udělat šťastnými a nastavit je do jiných hodnot tak, aby pocítili svou vlastní dokonalost, kterou v sobě všichni mají, jen o ní možná neví. Je nutností se vyhnout těm, kteří vám vštěpují do hlavy jak jste hloupí a nezasloužíte si nic jiného, než že se budete prát s vlastním osudem.

  Ježíš nám ukázal cestu a řekl, že jediná cesta k Bohu je skrze něho, a měl pravdu. Cesta k Bohu, je cesta Lásky k sobě, všemu živému, je to pochopení vlastního života. Nejsme zde proto, abychom se trápili a dovolovali těm elitním neomalencům nám ubližovat a omezovat nás ve všech směrech. Jsme zde proto, abychom tvořili lidská těla pro další Duše, kteří se rozhodli vstoupit do nového života a plnit si svůj boží program. Jsme zde proto, abychom pochopili, že musíme jeden druhému pomáhat, že to co dobrého uděláme druhým, děláme v podstatě sobě.

 

Je naší povinností chránit dary Země, neplýtvat ničím, a uvědomit si, že zdroje Země nejsou nevyčerpatelné. Zlobíme se na ty, kteří drancují Zemi a mají za to obrovské peníze, ale neuvědomujeme si, že hrajeme jejich hru společně s nimi. Vezměte si třeba ROPU, co všechno se z ní vyrábí a k čemu to slouží. Potřebujeme tyto výrobky nutně ke svému životu? Možná ano, ale určitě ne v tak děsivé míře.

77f3641db126b7b243a70cc2d857c4c6.jpg

 

   Zvykli jsem si na pohodlí, na technologie, které nám usnadňují život, ale již se nepozastavíme, že tyto technologie nás pomalu a jistě zabíjí.

Lidem chybí skromnost a to jen proto, že zapomněli na Lásku Bezpodmínečnou, Lásku Kristovu. Je třeba se k ní opět navrátit, přijmout jí do svého srdce, ukázat těm druhým, jak láska dokáže každého člověka změnit. Je třeba si vytvářet přátelé, důvěřovat jim a nesnažit se jim planými radami řídit život.

Přítel má být ten, který vás přijme se všemi chybami a dokáže odpouštět.

2ced0fc0f4_79564603_o2.gif

  Ježíš je s námi stále, bytostně s námi, máme ho ve svém srdce, všichni bez rozdílu víry. Je požehnáním pro člověka.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář