Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÁSKA KRISTA

   Ježíš Kristus lidstvu ukázal cestu k lásce a Bohu. Byl jediným na Zemi žijícím člověkem s tak obrovskou vírou a jistotou v Otce Stvořitele a s moudrostí, která sahá do hlubiny věčnosti. Jeho slova žijí dodnes a cesta, kterou ukázal lidstvu stále existuje a je aktuální.

   V moudrých slovech byla Láska k člověku, Stvořiteli a všemu živému. Neposuzoval člověka podle vzdělání a postavení, ale bral člověka jako syna božího, s jeho dokonalostí v srdci.

0e94f6401a31304638c9cce28bcee10a.jpg  Ježíš byl velice skromný a laskavý člověk, nezakládal si na hmotných statcích, jeho bohatstvím byla Láska, ta Láska, která dává a nic za to nechce, Láska bezpodmínečná. Za tuto Lásku bojoval a zemřel.

   Každý, kdo se narodí jako člověk, je smrtelný, jeho čas je vyměřen vesmírnými hodinami a nikdo je nemůže oklamat. Proto i Ježíš musel zemřít. Zemřel pro naše hříchy, abychom jako lidstvo byli očištěni a mohli začít jinou, lepší etapu lidského vývoje. Etapu prozření a vzestupu do vyšších vibrací.

   Odkaz Ježíše je stále živý a v ořích mnoha lidí nebezpečný. V těch očích, kteří chtějí vše ovládat, tím se staví do pozice Boha, do pozice nejvyšších vládců nad lidstvem. A nejen to, chtějí ovládat celý Vesmír.

1669612ba35bd3749408686b70ddbf95.jpg

   Pro dnešní Elitu je Ježíš strašákem, protože obyčejní lidé, kteří mají své srdce probuzené, žijí v jeho lásce stále a ta Láska jim dává sílu pro vlastní přežití, dává jim sílu naděje a jistoty.

   Ježíš přišel na Zemi v čase, kdy hrozila naprostá zkáza lidstvu, zotročení a odklonění od podstaty života. V tom čase Ježíš v lidech probudil to, co v nich mocní zašlapali a dělali z nich pouhé otroky. Znovu oživil naději v jejich sílu a dokonalost, jedinečnost, oživil lidskou důstojnost.

   Po smrti Ježíše pravda žije dál, žije tisíciletí a bude dál překračovat až za hranice času. Světlo, které rozprostřel do lidských slov, je nad námi stále, a stále na nás působí.

38d1c8ec917f7780e1341d09db948716--1-.jpg

   Málo kdo si uvědomuje jak silné proudění Lásky v nás zanechal a nezáleží, že nejsme věřící, že jsme s ním nežili v jeho době, čas neexistuje a vše se prolíná v jediném přítomném okamžiku lidského Bytí. To proudění, které nás ovíjí z nás dělá dokonalého člověka, člověka s empatií a touhou návratu k harmonickému životu.

  Je nás mnoho, kteří touží druhým pomáhat, kteří i přes své vlastní bolesti touží druhé udělat šťastnými a nastavit je do jiných hodnot tak, aby pocítili svou vlastní dokonalost, kterou v sobě všichni mají, jen o ní možná neví. Je nutností se vyhnout těm, kteří vám vštěpují do hlavy jak jste hloupí a nezasloužíte si nic jiného, než že se budete prát s vlastním osudem.

  Ježíš nám ukázal cestu a řekl, že jediná cesta k Bohu je skrze něho, a měl pravdu. Cesta k Bohu, je cesta Lásky k sobě, všemu živému, je to pochopení vlastního života. Nejsme zde proto, abychom se trápili a dovolovali těm elitním neomalencům nám ubližovat a omezovat nás ve všech směrech. Jsme zde proto, abychom tvořili lidská těla pro další Duše, kteří se rozhodli vstoupit do nového života a plnit si svůj boží program. Jsme zde proto, abychom pochopili, že musíme jeden druhému pomáhat, že to co dobrého uděláme druhým, děláme v podstatě sobě.

 

Je naší povinností chránit dary Země, neplýtvat ničím, a uvědomit si, že zdroje Země nejsou nevyčerpatelné. Zlobíme se na ty, kteří drancují Zemi a mají za to obrovské peníze, ale neuvědomujeme si, že hrajeme jejich hru společně s nimi. Vezměte si třeba ROPU, co všechno se z ní vyrábí a k čemu to slouží. Potřebujeme tyto výrobky nutně ke svému životu? Možná ano, ale určitě ne v tak děsivé míře.

77f3641db126b7b243a70cc2d857c4c6.jpg

 

   Zvykli jsem si na pohodlí, na technologie, které nám usnadňují život, ale již se nepozastavíme, že tyto technologie nás pomalu a jistě zabíjí.

Lidem chybí skromnost a to jen proto, že zapomněli na Lásku Bezpodmínečnou, Lásku Kristovu. Je třeba se k ní opět navrátit, přijmout jí do svého srdce, ukázat těm druhým, jak láska dokáže každého člověka změnit. Je třeba si vytvářet přátelé, důvěřovat jim a nesnažit se jim planými radami řídit život.

Přítel má být ten, který vás přijme se všemi chybami a dokáže odpouštět.

2ced0fc0f4_79564603_o2.gif

  Ježíš je s námi stále, bytostně s námi, máme ho ve svém srdce, všichni bez rozdílu víry. Je požehnáním pro člověka.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anna

(Ivance, 9. 2. 2019 20:47)

Ivanko, Láska Kristova se v nás projevuje v každé vteřině našeho života, jen si to lidé neuvědomují, protože jsou všichni zaměření silněji na hmotu. To znamená žijí věčný boj o přežití, a láska v jejich srdcích zůstává nevyužitá. Myslím si, že jí ani lidé nedokáží vnímat svoji vnitřní hloubkou, ale vnímají jí povrchně. Přijímejte život takový jaký je, beze strachu bez boje. Pokud chcete nalézt v sobě Kristův zdroj, staňte se pozorovatelem sebe, svých myšlenek, slov, projevu i reakcí na různé události. Jedině tak poznáte a pochopíte smysl vašeho života a v tom smyslu naleznete mír Krista. Samozřejmě by to chtělo větší vysvětlení, ale zde na to není prostor. Přeji krásné dny.

Ježiš Kristus

(Ivana, 9. 2. 2019 15:36)

Dobrý deň, Vaše články majú veľkú hĺbku, a mám otázku k tomuto článku, ako sa prejavuje jeho láska v našom srdci, keď ju každý vo svojom srdci máme, ako píšete, a ako prijať do svojho srdca lásku Ježiša Krista? Ďakujem mnohokrát